Jakub Rzeźniczak po rozstaniu z Magdą Stępień nie próżnuje. Tak wygląda kobieta, z którą się spotyka

Jakub Rzeźniczak

Jakub Rzeźniczak

Jakub Rzeźniczak na kilka tygodni przed narodzinami syna rozstał się ze swoja ciężarną partnerką, Magdą Stępień. Paparazzi już przyłapali go z inną kobietą. Z kim umówił się w knajpie?

Jakub Rzeźniczak niedawno po raz drugi został ojcem. Zaledwie kilka dni temu na świat przyszedł jego syn Oliwier, który jest owocem związku piłkarza z modelką, Magdaleną Stępień. Para zaczęła spotykać się ze sobą na początku zeszłego roku. Ich związek był pełen przeszkód. Tuż po pierwszym zauroczeniu rozstali się, a Jakub media donosiły, że Kuba szybko znalazł pocieszenie w ramionach innej kobiety. Zaledwie kilka tygodni po tych publikacjach okazało się, że on i uczestniczka programu Top Model postanowili dać sobie kolejną szansę. Podczas wakacyjnego wyjazdu zakochani, ku wielkiemu zaskoczeniu fanów poinformowali, że spodziewają się dziecka.

Przez okres ciąży do sieci trafiało mnóstwo wspólnych zdjęć przyszłych rodziców, którzy wyglądali na bardzo szczęśliwych. Na kilka tygodni przed porodem Magda nagle zniknęła z social mediów. Wracając po dłuższej przerwie, przyznała fanom, że ona i ojciec Oliwiera rozstali się.

Jakub Rzeźniczak przyłapany w lokalu z kolejną kobietą. Z kim się spotkał?

Jakub Rzeźniczak należy do najbardziej kochliwych gwiazd w show-biznesie. Na swoim koncie ma już kilka głośnych związków i rozwód. Gdy był mężem modelki, Edyty Zając wdał się w romans, z którego doczekał się córeczki. Po rozwodzie z żoną zaczął spotykać się z Magdaleną Stępień, lecz tuż przed narodzinami syna zakochani zakończyli związek.

Na kilka dni przed narodzinami maluszka kolorowa prasa donosiła, ze Jakub był widziany w lokalu z kolejną kobietą, a wszystko na zdjęciach uchwycili paparazzi. Portal Plejada donosi, że tajemniczą nieznajomą, z którą został przyłapany piłkarz, jest Paulina Nowicka. Wiadomo o niej tyle, że zajmuje się marketingiem w klubie Stal Rzeszów, a fani sportu mogą ją kojarzyć z konferencji prasowych, w których bierze udział.

Piłkarza i Paulinę na pewno łączy zamiłowanie do sportu. Jakiś czas temu na koncie na Twitterze pochwaliła się ona swoimi umiejętnościami w żonglerce.

Portal skontaktował się zarówno z Jakubem jak i Nowicką jednak żadne z nich nie chciało komentować sprawy. Rzeźniczak nie zaprzeczył jednak, że jest w związku.


Paulina Nowicka - nowa partnerka Jakuba Rzeźniczaka?

Paulina Nowicka - nowa partnerka Jakuba Rzeźniczaka?

Jakub Rzeźniczak z synem

Jakub Rzeźniczak z synem

Magda Stępień świętuje 30. urodziny za granicą

Magda Stępień świętuje 30. urodziny za granicą

Komentarze

 • Gość Ewa pisze:

  Dobrze robi – to baby są głupie,że na niego lecą ta jak i poprzednia …i jeszcze wiele,wiele innych…

 • Gość pisze:

  Jak taka niemoralna i zepsuta kobieta może być rzecznikiem czegokolwiek

 • Gość pisze:

  Hańba dla tej kobiety. Szybko wróci do niej całe zło, do którego się przyczynia wraz z tym koszmarnym facetem

 • Zosia pisze:

  Ta panienka Paulina to bez wstydu z tupetem baba. Jak można się spotykać z facetem, ktorego kobieta spidziewa sie dziecka. Brak wstydu i tupet na calego Totalna masakra. A o Rzezniczaku nie wspomnę , powinni go wywalić z klubu za taką reputację

 • Gość pisze:

  Może niech Pudel zamiast promować jego psycho-seksualna niedojrzalosc zrobi naglowek i poda namiary na psychoterapeute…. bo jest bo tak chłopak jest zaburzony…

 • Sabrina pisze:

  Ta jego nowa panna, w sensie ta od maja 2021 to powinna sie wstydzić wyjść z domu! Jak można się umizgiwać do faceta i zgadzać na spotkania z nim, w sytuacji gdy facet ten ma oficjalnie kobietę i wkrótce ma zostać ojcem?!! Dlaczego nikt tego nie widzi?! To ta dzida Nowicka powinna być osądzana, ośmieszana i opluta!

 • Gość pisze:

  Chłopiec w ciele mężczyzny

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×