Szukaj

Wojewódzki poniżył Wiśniewskiego. Długo nie musieliśmy czekać na odpowiedź

Kuba Wojewódzki na łamach swojej rubryki w "Polityce" regularnie komentuje show-biznes, a w zasadzie regularnie wyśmiewa się z branży, w której uważa się za "króla". Dziennikarz nie oszczędza swoich przyjaciół, a tymbardziej szpile lubie wbijać tym, z którymi jego relacje są - delikatnie mówiąc - chłodne. Tym razem na tapetę Kuby trafił Michał Wiśniewski i jego pomysł z koncertem w domu, który będzie transmitowany w internecie.   Lider Ich Troje po cichu liczy, że wirtualne show spotka się z taką aprobatą widzów, jak w czasach "Powiedz" i Mandaryny. Wojewódzki wyprowadził z błędu kolegę i skomentował w swoim stylu, co sądzi na ten temat.  
To jest dowód na to, że artyści są niezniszczalni. Michał Wiśniewski wraz z licznymi małżonkami zaplanował koncert zatytułowany 'Domówka, czyli pokojowy koncert Ich Troje i przyjaciele. Podoba mi się determinacja Wiśniewskiego. Rynek nie potrafił zrobić z nim tego, co on zrobił z rynkiem - czytamy w "Polityce".
  Wiśniewski odpisał Kubie. Co ciekawe ton jego wypowiedzi nie brzmi tak agresywnie, jak w czasach kiedy prowadził legendarnego bloga.  
Na 'Domówce' żona będzie jedna. I śpiewać nie będzie, żeby była jasność :-)
  Internetowa transmisja "pokojowego koncertu" Wiśniewskiego pomoże mu wrócić chociaż w połowie do czasów świetności? [caption id="attachment_3349" align="alignnone" width="980"]Michał Wiśniewski Michał Wiśniewski[/caption] [caption id="attachment_3348" align="alignnone" width="980"]Kuba Wojewódzki Kuba Wojewódzki[/caption]
Michał Wiśniewski i Kuba Wojewódzki

Michał Wiśniewski i Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki na łamach swojej rubryki w „Polityce” regularnie komentuje show-biznes, a w zasadzie regularnie wyśmiewa się z branży, w której uważa się za „króla”. Dziennikarz nie oszczędza swoich przyjaciół, a tymbardziej szpile lubie wbijać tym, z którymi jego relacje są – delikatnie mówiąc – chłodne. Tym razem na tapetę Kuby trafił Michał Wiśniewski i jego pomysł z koncertem w domu, który będzie transmitowany w internecie.

 

Lider Ich Troje po cichu liczy, że wirtualne show spotka się z taką aprobatą widzów, jak w czasach „Powiedz” i Mandaryny. Wojewódzki wyprowadził z błędu kolegę i skomentował w swoim stylu, co sądzi na ten temat.

 

To jest dowód na to, że artyści są niezniszczalni. Michał Wiśniewski wraz z licznymi małżonkami zaplanował koncert zatytułowany ‚Domówka, czyli pokojowy koncert Ich Troje i przyjaciele. Podoba mi się determinacja Wiśniewskiego. Rynek nie potrafił zrobić z nim tego, co on zrobił z rynkiem – czytamy w „Polityce”.

 

Wiśniewski odpisał Kubie. Co ciekawe ton jego wypowiedzi nie brzmi tak agresywnie, jak w czasach kiedy prowadził legendarnego bloga.

 

Na ‚Domówce’ żona będzie jedna. I śpiewać nie będzie, żeby była jasność 🙂

 

Internetowa transmisja „pokojowego koncertu” Wiśniewskiego pomoże mu wrócić chociaż w połowie do czasów świetności?

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki


×