Martyna Wojciechowska z córką i narzeczonym nagrali singiel w domowym zaciszu. Wideo ekspresowo podbija sieć

Martyna Wojciechowska, Przemek Kossakowski, Marysia – piosenka

Martyna Wojciechowska, Przemek Kossakowski, Marysia – piosenka

Martyna Wojciechowska, Przemek Kossakowski i mała Marysia nagrali singiel. A w zasadzie zapowiedź wspólnej piosenki. Wszystko to w ramach nowego internetowego wyzwania Martyna Challenge. Jak uroczo!

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wyrośli na ulubioną parę polskich internautów. Kolorowa prasa od miesięcy rozpisuje się o ich związku, który – jak niedawno się okazało – wkroczył w kolejny etap. Para zaręczyła się, o czym przez przypadek powiedziała jedna ze stron.

Michał, który obchodził imieniny, okazał się być zagorzałym fanem programów Martyny Wojciechowskiej i kilkakrotnie w trakcie wyprawy wypytywał o moją narzeczoną. To był najlepszy moment, żeby porozmawiał z nią osobiście – przyznał Kossakowski w programie „Down the road”, zapowiadając gościnny udział swojej ukochanej.

Miłość pary kwitnie, a jej kolejne odsłony możemy podglądać już nie tylko na zdjęciach zrobionych przez paparazzi, ale też na oficjalnych profilach gwiazd w serwisach społecznościowych. Tym razem na publikację z domowego zacisza zdobyła się Martyna.

Martyna Wojciechowska z partnerem i córką nagrali piosenkę

Najsławniejsza podróżniczka w Polsce pokazała zabawne wideo, na którym możemy oglądać ją w obecności najbliższych jej osób – Przemka Kossakowskiego oraz córki Marysi. Trio nie opuszcza humor, mimo patowej sytuacji w Polsce i na świecie. Wojciechowska i jej team zamiast przejmować się kolejnymi zmianami wprowadzanymi przez rząd w związku z epidemią koronawirusa, udowadnia Polakom, że warto czas kwarantanny wykorzystać na spotkania i zabawę z domownikami.

Wolne od pracy sprzyja kreatywności. Wojciechowska, Kossakowski i Marysia pokazali, jak wykorzystują wspólnie spędzany czas. Cała trójka chwyciła za najróżniejsze przedmioty codziennego użytku i nagrała wideo, które jest wstępem do nowego internetowego wyzwania – Martyna challenge. Pomysł w głowie Martyny narodził się zaraz po tym, jak dowiedziała się o zadaniu domowym z muzyki, jakie otrzymała jej córka.

Największe światowe firmy powstawały w garażach, dzisiaj są liderami na rynku… My zaczynamy w salonie i jako ZESPÓŁ liczymy na podobny rozwój sytuacji. Tymczasem próby do nagrań naszego PIERWSZEGO SINGLA! Jak się podoba?! Przyszlibyście na koncert? A to wszystko oczywiście w ramach #MARTYNACHALLENGE i przy okazji odrabiania zadania domowego Mani z muzyki – napisała gwiazda.

Długo nie musieliśmy czekać na pierwsze recenzje zapowiedzi piosenki Martyny Wojciechowskiej i jej ekipy:

  • Podziwiam Przemka, ze wytrzymał bez śmiania się.
  • Który to dzień kwarantanny?
  • Wpada w ucho.
  • Świetna piosenka. Czekam na kolejne – piszą fani.

Co więcej, padły nawet konkretne propozycje współpracy. Jedną z nich złożyła piosenkarka znana z hitu Szklana pogodaMałgorzata Ostrowska:

Gdybyście wokalu potrzebowali, to za 3 dni już będę gotowa! – napisała.

Wchodzicie w challenge Martyny?


Martyna Wojciechowska, Przemek Kossakowski i Marysia nagrali piosenkę

Martyna Wojciechowska, Przemek Kossakowski i Marysia nagrali piosenkę

Martyna Wojciechowska, Przemek Kossakowski i Marysia nagrali piosenkę

Martyna Wojciechowska, Przemek Kossakowski i Marysia nagrali piosenkę

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×