Polski raper zarażony koronawirusem zmarł w szpitalu. Miał zaledwie 39 lat. Fani nie mogą w to uwierzyć

Wojciech Grem Lulek nie żyje

Wojciech Grem Lulek nie żyje

Pandemia koronawirusa po raz kolejny zebrała śmiertelne żniwo. Właśnie w social mediach pojawiła się informacja o śmierci jednego z krakowskich raperów. 

Pandemia koronawirusa od dwóch lat pustoszy świat. Chociaż na samym początku widmo rozwijającej się w Azji choroby wydawało się dla Polski bardzo odległe, to zaledwie po kilku miesiącach okazało się, że dotyczy także naszego kraju. Covid-19 szybko stał się problemem globalnym, a cały świat stanął do walki z grypopodobną chorobą, która zaczęła zbierać śmiertelne żniwo. Niemal natychmiast zaczęły się pracę nad poszukiwaniem skutecznej szczepionki.

Do Polski trafiła ona pod koniec zeszłego roku. Z wielką nadzieją społeczeństwo czekało na wakcynę, którą wyprodukowało kilka koncernów farmaceutycznych. Szybko jednak okazało się, że masowe zastrzyki zaczęły wzbudzać mnóstwo emocji. Pojawiło się tyle samo zwolenników, co przeciwników. Wzbudziło to ogromne społeczne kontrowersje i nadal spora część Polaków nie wierzy w skuteczność medycyny. Niestety w ostatnich tygodniach koronawirus znowu zbiera śmiertelne żniwo. Właśnie poinformowano o śmierci jednego z raperów.

Nie żyje raper Grem. Zmarł na Covid-19

W social mediach pojawiła się informacja o śmierci pochodzącego z Krakowa rapera. Wojciech Lulek miał 39 lat, a na scenie znany był pod pseudonimem Grem. Mężczyzna trafił do szpitala w wyniku zarażenia koronawirusem. Pomimo usilnej walki nie udało się go uratować. Zmarł 26 grudnia, o czym w sieci poinformowali jego przyjaciele. Jako pierwszy pożegnał go Szymon „Simonu” Ryczko.

Spoczywaj w pokoju kolego i nauczycielu. Gdyby nie Grem pewnie nigdy nie chwyciłbym za mikrofon, nie zagrał tylu koncertów i przede wszystkim nie odbył tylu zajmujących rozmów o wszystkim i niczym z gościem, który z idola stał się dobrym kolegą i nigdy nie traktował mnie z góry mimo różnicy wieku i doświadczenia. Psiakrew -napisał.

Spoczywaj w pokoju kolego i nauczycielu…Gdyby nie Grem pewnie nigdy nie chwyciłbym za mikrofon, nie zagrał tylu…

Posted by Szymon Ryczko on Sunday, December 26, 2021

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo kondolencji, ale też słów niedowierzania. Pogrzeb rapera odbędzie się 7 stycznia.

Kim był Wojciech „Grem” Lulek?

Swoją muzyczną karierę zaczynał w roku 1998 z grupą 4hmalinah. Formacja rozpadła się w 2000 roku, po czym postanowił on wystartować z własnym zespołem 4HM. W 2002 roku oficjalnie dołączył także do zespołu Grad Gromów, a obydwie formacje rozpoczęły współpracę studyjną. Po czasie dołączyli do nich także inni raperzy i producenci i tak powstał znany fanom hip-hopu label G3R. Oprócz tworzenia własnej muzyki Grem pojawiał się też gościnnie na płytach wielu innych artystów. Nawiązał współpracę między innymi z Gadabitem, Taterem czy Conesem.

Poniżej możecie wysłuchać jednej z jego piosenek.


Wojciech

Wojciech "Grem" Lulek nie żyje

Wojciech

Wojciech "Grem" Lulek nie żyje

Wojciech

Wojciech "Grem" Lulek nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×