„Wkręceni w randkę” nowym hitem TVP. Prowadzącą została była gwiazda TVN-u!

Prowadzące TVN

Prowadzące TVN

Wkręceni w randkę, to nowe telewizyjne show, które późną jesienią zadebiutuje na antenie TVP. Wybrano już prowadzących. Zobacz, kto zdaniem władz stacji najlepiej się do tego nadaje. 

Telewizja Polska dba o to, by przyciągnąć nowych widzów. Dlatego wprowadza nowe formaty, które mają zapewnić oglądającym odpowiednią dawkę emocji. Tych z pewnością brakować nie będzie w trakcie show Wkręceni w randkę, które na antenie zadebiutuje późną jesienią.

Zobacz: Edyta Herbuś nową prowadzącą „Pytanie na śniadanie”?! Wystąpi w duecie z… To dopiero niespodzianka!

Jak informują Wirtualne media wybrano już prowadzących. W tej roli sprawdzą się Anna Lucińska i Olek Sikora. Ania, zanim otrzymała tę funkcję, była jednym z gospodarzy Dzień dobry Polsko, a także wystąpiła w trzeciej edycji reality-show Agent-Gwiazdy. Sikora natomiast  dołączył do prowadzących Pytanie na śniadanie, gdzie wcześniej był reporterem.

Wkręceni w randkę – czym jest?

Wkręceni w randkę, to polski odpowiednik formatu Matchmakers. Na czym polega? Na tym, że uczestnicy biorą udział w randkach, za których organizacje odpowiadają ich przyjaciele. Dopiero po którymś spotkaniu z kolei, dowiadują się, że spotkania są zaaranżowane. W show mogą wziąć udział osoby pełnoletnie:

Jeśli twój przyjaciel bezskutecznie szuka miłości, a każda kolejna randka to klapa, oddaj jego los w nasze ręce! Jest tylko jeden warunek. Musisz dochować tajemnicy, nie możesz mu pisnąć o tym ani słowa i pozwolić nam działać! Przygotujemy dla niego randkę o której usłyszą przyszłe pokolenia – podkreślano w zapowiedzi.

Show na antenie TVP pojawi się późną jesienią. W pierwszym etapie zostanie wybranych maksymalnie 100 osób, spośród których zostanie 22 uczestników. Castingi prawdopodobnie potrwają do końca października. Emisja programu odbędzie się więc najwcześniej późną jesienią.

Zobacz: Przez „Zniewoloną” ucierpiały wszystkie seriale TVP! Decyzja stacji może rozczarować widzów

 

 


Anna Lucińska – Serce nie sługa, premiera filmu

Anna Lucińska – Serce nie sługa, premiera filmu

Anna Lucińska - jesienna ramówka TVN Style

Anna Lucińska - jesienna ramówka TVN Style

Anna Lucińska i chwilowa metamorfoza

Anna Lucińska i chwilowa metamorfoza

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×