Szukaj

The Voice of Poland: nowi prowadzący wybrani! TVP zaskoczyło w ostatniej chwili

The Voice of Poland na ekrany telewizorów powróci już jesienią. Program, na antenie TVP zadebiutuje nie tylko z nowymi uczestnikami i członkami jury, ale także prowadzącymi. Zobacz, kto wystąpi w tej roli. 
The Voice of Kids, Senior - jury

The Voice of Kids, Senior - jury

The Voice of Poland, to jeden z popularniejszych programów muzycznych. Co sezon przyciąga spore grono widzów, które wraz z uczestnikami, w każdym odcinku przeżywają spore emocje. Jesienią wystartuje jubileuszowa, dziesiąta już edycja, w trakcie której będzie miało miejsce sporo zmian.

Zobacz: Znamy jurorów trzech formatów „The Voice”! Wśród gwiazd Margaret i Urszula Dudziak! Kto jeszcze dołączył do obsady?

Jedną z nich jest skład jury. Do Tomsona i Barona Michała Szpaka, dołączą Margaret i Kamil Bednarek. Pod ich skrzydłami, rozwijać się będą nowe muzyczne talenty. Dzięki udziałowi w programie, mogą zyskać popularność. To jednak dopiero początek.

Zobacz: Michał Szpak pokazał zdjęcie z Margaret z planu „The Voice”. Nie uciszy nim plotek o konflikcie

Zmianie ulegnie skład prowadzących. Chociaż Maciej Musiał i Tomasz Kammel nadal pojawią się w programie, z telewizyjnym show niedawno pożegnała się Basia Kurdej-SzatanKto więc ją zastąpi? Marcelina Zawadzka, która poprowadzi odcinki na żywo. W środowy poranek ujawniono, że w show pojawią się także Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski.

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska kolejnym prowadzącym w jubileuszowej edycji The Voice of Poland TVP! Para wygrała pierwszą edycję tanecznego show Dance Dance Dance TVP. Adam współprowadził też pierwszą edycję The Voice Kids TVP – informuje Rochstar S.A.

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska kolejnym prowadzącym w jubileuszowej edycji The Voice of Poland TVP! Para…

Opublikowany przez Rochstar S.A. Środa, 21 sierpnia 2019

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski – parą w The Voice of Poland

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski stworzą nie tylko duet w programie telewizyjnym, ale na co dzień tworzą go także w codziennym życiu. Para spotyka się od dwóch lat, ale nie przeszkadza im to we wspólnej pracy. Od lat grają wspólnie w serialu Rodzinka.pl. Na dodatek wygrali show Dance, dance, dance, a także poprowadzili koncert z okazji Dnia Dziecka, który został wyemitowany w Polsacie. 

View this post on Instagram

Korzystając z chwili, kiedy emocje delikatnie opadły, chciałam jeszcze raz z całego serduszka podziękować za tą wspaniałą przygodę pełną emocji, nowych doświadczeń, przełamywania własnych barier i przede wszystkim dobrej zabawy. Za energię, która z odcinka na odcinek rosła!????☺️Rodzinie,produkcji,uczestnikom, jury, tancerzom z @voltbyegurrola , niezastąpionym choreografom, którzy zdzierali gardła, słuchali naszych jęków, krzyków, płaczu…, a wszystko po to żeby stworzyć piękny projekt @dancedancedancetvp ????????. Wam, widzom za ogromne wsparcie,każde miłe słowo,i wiarę w nas, która w tych gorszych momentach uskrzydlała i dawała siłę. DZIĘKUJĘ, to słowo chciałam przekazać wszystkim zaangażowanym w ten projekt! Dziekuje Bogu ze jestem w tym miejscu, otaczam się ludźmi, od których mogę czerpać wiedzę i inspiracje, robię to co kocham ( na dodatek z osoba którą kocham) apogeum szczęścia!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

A post shared by ????Wiktoria Gąsiewska???? (@wiktoria_gasiewska) on

Zobacz: Marta Manowska miała groźny wypadek! Czy gwiazda pojawi się w „The Voice Senior”?

 

.


Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska w Zakopanem

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska w Zakopanem

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×