Wielki mecz TVN kontra WOŚP. Znani przystojniacy na treningu: Maciej Stuhr, Mateusz Gessler, Dawid Błaszczykowski

Wielki Mecz TVN vs WOŚP 2019

Wielki Mecz TVN kontra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2019 odbędzie się już 8 września. Oficjalny, otwarty trening obu drużyn miał już miejsce. Jak wyglądają składy obu drużyn i gdzie można kupić bilet? Sprawdź już teraz.

Dwie drużyny oraz szczytny cel – już po raz trzeci TVN stanie w piłkarskie szranki z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Mecz odbędzie się w niedzielę, 8 września na stadionie warszawskiej Legii.

Wielki Mecz od 15 lat organizowany jest przez Fundację TVN Nie jesteś sam. Tradycją rozgrywek piłkarskich między TVN-em a Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy jest zbiórka pieniędzy na zakup karetki pogotowia dla jednego z polskich szpitali. W tym roku już po raz trzeci dochód ze sprzedaży biletów oraz wysłanych SMS-ów zostanie przeznaczony na ten cel.

Na otwartym treningu pojawili się wszyscy zawodnicy z obu drużyn, bo rozgrywki będą utrzymane na wysokim poziomie, nikt sobie nie folguje, jest pełne zaangażowanie.

Drużyny do boju poprowadzą: Grzegorz Kajdanowicz  i Jurek Owsiak. Gospodarzami wydarzenia będą Agnieszka Woźniak-Starak i Marcin Prokop.

Zobacz: Wielki Mecz Gortat Team vs Wojsko Polskie 2019 z udziałem gwiazd: Agnieszka Radwańska, Szymon Majewski, Maciej Dowbor

Wielki mecz TVN kontra WOŚP 2019 – skład drużyn

Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy na boisku reprezentować będą m.in. Maciej Stuhr, Krzysztof Sokołowski oraz Artur Pochwała z grupy Nocny Kochanek, Rafał Karwot – wokalista Tabu, Michał Jelonek – Hunter, Przemysław Grabowski, czyli Zenek z formacji Kabanos oraz piłkarze: Dariusz Dudek, Dawid Błaszczykowski i Jan Szczęsny.

W barwach TVN zagrają m.in. Piotr Kraśko, Kuba Wesołowski, Tomasz Karolak, Mateusz Gessler, Agustin Egurrola, Tomasz Zubilewicz, Tomasz Sianecki oraz Łukasz Jedliński, a także cała czwórka braci Szczepaników z zespołu Pectus.

Wielki Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00. Od godziny 13:00 na błoniach warszawskiego stadionu przy Łazienkowskiej na kibiców czekać będzie wiele atrakcji związanych z wydarzeniem. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na antenie TVN.

Zobacz: Wielki Mecz TVN vs WOŚP: Kinga Rusin z córką szaleją na stadionie! Iga Lis kibicowała drużynie ojca czy TVN?

Wielki Mecz WOŚP vs TVN 2019. Skład obu drużyn

Wielki Mecz WOŚP vs TVN 2019. Skład obu drużyn

Bilety na Wielki Mecz TVN vs WOŚP

Bilety na Wielki Mecz można kupić w serwisie ebilet.pl w cenie 20 zł. W ofercie są również bilety VIP – 140 zł, które nie tylko wspierają charytatywny cel tego wyjątkowego wydarzenia, ale również gwarantują piłkarskie emocje w luksusowym wydaniu czyli oglądanie meczu z najbardziej prestiżowego miejsca stadionu oraz towarzystwo największych polskich gwiazd, napoje i przekąski.

W naszej galerii znajdziecie mnóstwo fotografii z treningu.


Mateusz Gessler – Wielki Mecz gwiazdy TVN kontra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, trening

Mateusz Gessler – Wielki Mecz gwiazdy TVN kontra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, trening

Robert Stockinger – Wielki Mecz gwiazdy TVN kontra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, trening

Robert Stockinger – Wielki Mecz gwiazdy TVN kontra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, trening

Adrian Mielnik – Wielki Mecz gwiazdy TVN kontra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, trening

Adrian Mielnik – Wielki Mecz gwiazdy TVN kontra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, trening

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×