Wielki Mecz 2019: Roksana Węgiel rozgrzała trybuny do czerwoności! Co za show!

Roksana Węgiel Wielki Mecz 2019

Roksana Węgiel Wielki Mecz 2019

Roksana Węgiel na Wielkim Meczu 2019 TVN vs WOŚP zaśpiewała swój przebój Dobrze jest, jak jest. Występ gwiazdy był jednym z najmocniejszych punktów dzisiejszego starcia. Zobacz, jakie show zafundowała widzom TVN-u.

Zgodnie z tradycją, podczas Wielkiego Meczu pojawiła się muzyczna niespodzianka. W tym roku, w trakcie przerwy pomiędzy „, dla kibiców zgromadzonych na stadionie Legii, zaśpiewała Roksana Węgiel.

Zobacz: Gwiazdy na Wielkim Meczu TVN vs WOŚP: Małgorzata Rozenek, Madzia Wójcik, Roksana Węgiel, Kasia Sokołowska

Wielki Mecz 2019: Roksana Węgiel wystąpiła prawie jak J.Lo

Roxie, w asyście tancerzy przebranych za piłkarzy, wskoczyła na ogromny, okrągły podest, na którym wykonała jeden ze swoich największych przebojów. Widzowie TVN-u i publiczność na stadionie miała okazję po raz kolejny posłuchać na żywo jej wakacyjnego singla Dobrze jest, jak jest z debiutanckiej, złotej płyty.

Mimo chłodnej pogody, rozgrzana emocjami Roksana zaprezentowała się w błyszczącej złoto-fioletowo-wrzosowej mini na jedno ramię. Węgiel w rozpuszczonych włosach i złotych tenisówkach pokazała show na miarę słynnego występu Jennifer Lopez z 1999 roku na Mistrzostwach świata w Piłce Nożnej (FIFA) kobiet na Rose Bowl, podczas których nakręcono teledysk do przeboju Let’s Get Loud.

Roksana Węgiel na Wielkim Meczu 2019 nie tylko zachęcała kibiców do wspólnego śpiewania, ale też dała się podnieść tancerzom, co zdecydowanie było najbardziej emocjonującym elementem jej układu choreograficznego. Ujęcia pokazane z góry zrobiły spore wrażenie na widzach. W końcu takie popisy wokalno-taneczne to wciąż rzadkość podczas tego typu imprez telewizyjnych.

 

Internauci nie kryli swojego zachwytu nad talentem Roksany Węgiel. Na młodą gwiazdę spadł grad komplementów. Wielu fanów podkreślało, że Roxie doskonale wie, co to znaczy „zrobić show”, i dlatego właśnie, to ona powinna reprezentować Polskę na Eurowizji, kiedy tylko skończy 16 lat (od takiego wieku można brać udział w konkursie).

View this post on Instagram

#RoksanaWęgiel była muzyczną gwiazdą #WielkiMecz ⚽️ i zrobiła show na miarę J.Lo w 1999 roku na Mistrzostwach świata w Piłce Nożnej (FIFA) kobiet na Rose Bowl! ???? Jak wam się podobał jej występ z "Dobrze jest, jak jest"?

A post shared by JastrzabPost.pl ???? (@jastrzabpost.pl) on

Roksana Węgiel za kulisami Wielkiego Meczu 2019

Paparazzi uwiecznili Roksanę Węgiel za kulisami Wielkiego Meczu 2019, na którym bawiła się m.in. w towarzystwie finalistów Top Model, Jakoba Kosela i Huberta Gromadzkiego. Piosenkarka opatulona ciepłym płaszczem i z efektownymi okularami w niczym nie ustępowała największym gwiazdom TVN-u. Takiego looku nie miała nawet Małgorzata Rozenek, która na mecz zabrała synów.

Zobacz: Wielki Mecz 2019: Małgorzata Rozenek z synami. Ubrała ich prawie tak samo, jak siebie!


Roksana Węgiel, występ – Wielki Mecz 2019

Roksana Węgiel, występ – Wielki Mecz 2019

Roksana Węgiel, występ – Wielki Mecz 2019

Roksana Węgiel, występ – Wielki Mecz 2019

Roksana Węgiel, występ – Wielki Mecz 2019

Roksana Węgiel, występ – Wielki Mecz 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×