Szukaj

Marcin Gortat wyszedł z premiery „Wiedźmina” przed jego emisją. Był bardziej niż rozczarowany

Marcin Gortat - premiera Netflixa

Marcin Gortat - premiera Netflixa

Marcin Gortat przyszedł na premierę Wiedźmina i wyszedł z niej zanim zdążył obejrzeć jakikolwiek z odcinków. Dlaczego? O powodach swojej decyzji opowiedział w sieci. Co napisał?

Marcin Gortat był jedną z osób, która w środowy wieczór miała okazję skorzystać z wyjątkowego zaproszenia i pojawić się na premierze serialu Wiedźminnowej produkcji opartej na kultowych książkach Andrzeja Sapkowskiego. Została ona zrealizowana pod szyldem Netflixa.

Oficjalna premiera, która odbyła się na Torze Służewiec przyciągnęła największe światowe gwiazdy, wśród których warto wspomnieć nazwiska takie jak m.in. Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan, Joey Batey, Eamon Farren.

Marcin Gortat wyszedł z premiery Wiedźmina. Dlaczego?

Chociaż koszykarz  miał szansę przedpremierowo obejrzeć serial, z takiej okazji zrezygnował. O powodach swojej decyzji opowiedział na Twitterze. Przyznał, że dwie godziny, które zaproszeni goście musieli czekać na seans, to dla niego zdecydowanie zbyt dużo czasu. Zirytowała go też muzyka w sali kinowej.

Zanim rozpoczęła się uroczysta premiera, na ekranie wyświetlono plakat, a z głośników rozlegał się fragment ścieżki dźwiękowej serialu, który trwał kilkadziesiąt sekund, zapętlony, przez ponad 2 godziny.

Chciałem podziękować za zaproszenie na premierów netflixa „wiedźmin” ale po oczekiwaniu 2h postanowiłem opuścić sale…. ktoś jest naprawdę niepoważny. Po 100nej powtórce soundtracku bałem się ze będzie mi się śniła w nocy – skomentował mężczyzna.

Jego wpis podzielił internautów. Chociaż jedni popierali jego postawę, inni pisali, że zrobili by wiele, by być na jego miejscu:

  • To jest takie świetne, że fani, którzy by się dali pokroić za taką możliwość są w d…, a niektórzy wychodzą w trakcie.
  • Dwie godziny? Gratuluję cierpliwości. Dla mnie 10 minut reklam to katorga. Mam nadzieję, że będą bardziej profesjonalni przy realizacji serialu 🙂
  • No właśnie. Szkoda że takie zaproszenia otrzymują ludzie, którzy nie wiedzą po co przyszli. Pewnie było wielu prawdziwych fanów Wiedźmina którzy marzyli aby tam być.
  • Też bym wyszedł.

Zobacz: Marcin Gortat zabrał Edytę Górniak na kolację i ujawnił jej wielką tajemnicę. To będzie medialna petarda!


Marcin Gortat wyszedł z premiery

Marcin Gortat wyszedł z premiery

Marcin Gortat wyszedł z premiery Wiedźmina

Marcin Gortat wyszedł z premiery Wiedźmina

Marcin Gortat - premiera serialu Wiedźmin

Marcin Gortat - premiera serialu Wiedźmin

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×