Joanna Kurska nieprędko dołączy do męża do USA. Mimo ogromnej tęsknoty przeprowadzka musi poczekać. Oto dlaczego

Joanna Kurska, Jacek Kurski

Joanna Kurska, Jacek Kurski

Joanna Kurska nieprędko dołączy do męża w Stanach Zjednoczonych. Ma ważny powód, a Jacek Kurski jeszcze poczeka na rodzinę.

Jacek Kurski i Joanna Kurska najpierw wzięli ślub cywilny, a dwa lata później kościelny. W marcu 2021 roku na świat przyszła ich córka, Anna Klara Teodora. Ostatnio w ich życiu doszło do małej rewolucji. We wrześniu minionego roku Kurski odszedł ze stanowiska prezesa TVP. Były prezes TVP został przedstawicielem Polski w Radzie Dyrektorów Wykonawczych w waszyngtońskim Banku Światowym.

Wkrótce po mężu TVP opuściła też Joanna. Redakcja Jastrząb Post ustaliła, że za porozumieniem stron zrezygnowała z pełnienia obowiązków i już wkrótce przeprowadzi się do USA, gdzie będzie wspierać męża w nowej pracy. Na razie przebywa w Polsce. Nasz informator zdradził, że rozstanie jest dla nich bardzo trudne:

Kurscy bardzo za sobą tęsknią. Codziennie rozmawiają przez wideo komunikator, a Anna Klara Teodora całuje telefon, kiedy widzi tatę – zdradziła nam osoba z otoczenia rodziny.

I dodała:

Joanna tęskni, ale nie ma pretensji, o to, że Jacek skupia się teraz na pracy. Zawsze stała za nim murem, a on to samo robił dla niej. Są naprawdę dobraną i kochającą się parą.

Teraz już wiadomo, kiedy dołączy do męża.

Kiedy Joanna Kurska dołączy do Jacka Kurskiego w Stanach Zjednoczonych

Joanna Kurska zdecydowała, że dołączy do męża w USA. Nie chce, żeby Anna Klara Teodora wychowywała się z dala od taty, dlatego postanowiła, że przeprowadzi się do Jacka Kurskiego. Za ocean polecą jednak dopiero za kilka miesięcy. Powodem takiej decyzji i przedłużenia rozłąki jest jej syn.

Joanna z dziećmi leci do Stanów dopiero w wakacje. Jej syn chodzi w Polsce do szkoły, czeka więc na zakończenie roku szkolnego. Razem z kotem Iwanem polecą za ocean pod koniec czerwca. Joanna domyka wszystkie sprawy na miejscu, a Jacek poszukuje dla całej rodziny mieszkania w Waszyngtonie i przedszkola dla Teodory — zdradziła Plejadzie osoba z bliskiego otoczenia Joanny Kurskiej.

Jacek Kurski ma dużo zajęć, bo wdraża się w nowe obowiązki. Córka byłego prezesa TVP nie kryje jednak tęsknoty za ojcem:

Nowe miejsce, nowi ludzie. Dużo się dzieje. Nawet gdyby Joanna była już na miejscu, nie miałby dla nich czasu. Codziennie jednak rozmawiają za pośrednictwem wideo komunikatora. Przez różnicę czasową łączą się o różnych porach. Teodora, widząc ojca, całuje aż telefon. Za kilka dni Jacek na chwilę ma przylecieć do Polski – dodał informator.

Kurskich czeka kilka trudnych miesięcy, ale już udowodnili, że mogą na siebie liczyć, więc i z tym sobie na pewno poradzą.


Jacek Kurski na lotnisku z Joanną i córką

Jacek Kurski na lotnisku z Joanną i córką

Jacek Kurski na lotnisku z Joanną i córką

Jacek Kurski na lotnisku z Joanną i córką

Jacek Kurski na lotnisku z Joanną i córką

Jacek Kurski na lotnisku z Joanną i córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×