Wirtualna Polska

Wendzikowska o Scarlett Johansson: “Słodka idiotka”!

Wendzikowska o Scarlett Johansson: “Słodka idiotka”!

Anna Wendzikowska, Scarlett Johansson

Wirtualna Polska

Od kilku lat Anna Wendzikowska przeprowadza dla “Dzień dobry TVN” wywiady z gwiazdami Hollywood. Ostatnio prezenterka postanowiła spisać swoje wspomnienia ze spotkań z osobistościami z zagranicznego show-biznesu. W swojej książce “Pytania o Hollywood, czyli gwiazdy bez tajemnic” chwali poczucie humoru i spontaniczność Cameron Diaz czy urodę Angeliny Jolie. Jednak zdarzają się też negatywne opinie o gwiazdach…

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Justin Timberlake według Wendzikowskiej jest pozbawiony osobowości i zwyczajnie nudny, Keira Knightley wulgarna, bo w każdym zdaniu, które mówi pada po kilka przekleństw, a Scarlett Johansson to dla niej “słodka idiotka”!

Rozczarowałam się. Na żywo robi na mnie wrażenie “słodkiej idiotki”. Pytam ją o współpracę z Jerzym Skolimowskim, wybitnym polskim reżyserem, który partnerował jej w jednej ze scen w “Avengersach”. – O tak, on był “very sweet” – tyle ma do powiedzenia na jego temat. (…) Uważana za jeden ze współczesnych hollywoodzkich symboli seksu, nazywana wielokrotnie najpiękniejszą żyjącą kobietą, właścicielką najładniejszej twarzy i najlepszego ciała – mnie nie zachwyciła. Nie rozumiem tych wszystkich tytułów i peanów na jej temat. Ot, zwykła dziewczyna z sąsiedztwa. Są ładniejsze…” – pisze w swojej książce “Pytania o Hollywood czyli gwiazdy bez tajemnic” Anna Wendzikowska.

Niezbyt dobre zdania Ania ma również na temat Jennifer Aniston.

Jennifer jest nudna. Piszę to z bólem serca, bo zanim dane mi było spotkać się z nią twarzą w twarz, naprawdę ją uwielbiałam. Zresztą, co tam, nadal ją uwielbiam. Ale nie jest ona, niestety, najbardziej porywającą rozmówczynią na świecie. Trochę ją usprawiedliwię – podobno kiedyś było inaczej. Od znajomych dziennikarzy, którzy wywiadami zajmują się od kilkunastu lat, wiem, że w złotych czasach związku z Bradem Pittem była fantastyczna. Otwarta, szczera, zabawna. (…) Mam wrażenie, że Aniston naprawdę straciła miłość swojego życia, więc nie dziwi mnie, że nie jest już tą samą osobą” – pisze Wendzikowska.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Wendzikowska w swojej książce pisze też o wywiadzie z Christiną Aguilerą ( uważa, że jest sztuczna) czy Katie Holmes (małomówna, zamknięta) Jeśli jesteście ciekawi, o kim jeszcze pisze polska dziennikarka, polecamy jej książkę. To fascynująca lektura!

Zobacz także: Anna Wendzikowska o swojej książce.

 

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×