Warnke i Starmowski gwiazdami premiery książki. Nie można było od nich oderwać wzroku. Piękna para!

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na prezentacji książki

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na prezentacji książki

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski zadali szyku na premierze książki Wilczyca Sylwii Koperskiej. Oboje w eleganckich stylizacjach - trudno było oderwać od nich wzrok. Zobaczcie.

Katarzyna Warnke to aktorka, którą widzowie kojarzą między innymi z głośnych filmów Patryka Vegi. Razem ze swoim mężem, nie mniej od niej popularnym aktorem, Piotrem Staramowskim, należy raczej do grona tych osób, które bardzo chronią życie prywatne. Stosunkowo niedawno zostali rodzicami, a wiadomość o ciąży krążyła w sieci jakiś czas, zanim gwiazda postanowiła je oficjalnie potwierdzić. Ostatecznie zrobiła to podczas pokazu mody MMC, pokazując wówczas sporych rozmiarów brzuszek.

Dziecko pary aktorów przyszło na świat we wrześniu ubiegłego roku. Początkowo media obiegła informacja, że na świecie pojawił się chłopczyk, jednak szybko okazało się, że jest to dziewczynka. Kasia i Piotr są bardzo szczęśliwi. Świetnie sprawdzają się jako rodzice. Oboje przyznają, że córeczka zrobiła rewolucję w ich życiu, jednak mimo tego z powodzeniem znajdują czas na dawne przyjemności.

I tak w środowy wieczór pojawili się wśród gwiazd na premierze książki Wilczyca.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na premierze książki Wilczyca Sylwii Koperskiej

To, że Warnke i Starmowski tworzą jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu, nie jest tajemnicą. Ona posągowo piękna blondynka, on niezwykle przystojny obiekt westchnień całej rzeszy fanek.

Kiedy już się razem pojawiają na ściance, to ich obecność nie przechodzi bez echa. W środowy wieczór zadali szyku w eleganckich stylizacjach. Piotr pojawił się w już w znanej nam białej marynarce z czarnymi wykończeniami, ciemnej koszuli i spodniach z lampasami. Wasik, który nosi od jakiegoś czasu, dodawał mu łobuzerskiej nonszalancji.

Kasia postawiła na klasyczną czerń. Wybrała długą suknię, która podkreśliła jej świetną sylwetkę. Kreacja ozdobiona była brokatowymi wstawkami i delikatnym tiulem przy rękawkach. Włosy zaczesała gładko i postawiła na subtelny makijaż podkreślający oko. Całość uzupełniła małą, uroczą torebeczką.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na premierze książki Sylwii Koperskiej

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na premierze książki Sylwii Koperskiej „Wilczyca”

Oboje prezentowali się nienagannie. To, że byli wielkimi gwiazdami wieczoru, nie ulega wątpliwości. Po więcej zdjęć zajrzyjcie do naszej galerii.


Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na premierze książki Sylwii Koperskiej

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na premierze książki Sylwii Koperskiej "Wilczyca"

Katarzyna Warnke, Sylwia Koperska i Piotr Stramowski na premierze książki

Katarzyna Warnke, Sylwia Koperska i Piotr Stramowski na premierze książki "Wilczyca"

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na premierze książki Sylwii Koperskiej

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na premierze książki Sylwii Koperskiej "Wilczyca"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×