Syn Krzysztofa Ibisza dostał świetną pracę w „Tańcu z Gwiazdami”! O takim zajęciu marzy każdy nastolatek!

Vincent Ibisz w Tańcu z gwiazdami

Krzysztof Ibisz załatwił dla syna pracę w Polsacie

Syn Krzysztofa Ibisza pełnił rolę asystenta ojca w Tańcu z Gwiazdami. Jakie zadanie miał Vincent? Jego debiut na szklanym ekranie zapamiętamy na długo!

Krzysztof Ibisz od lat jest gospodarzem polsatowskiego show tanecznego Taniec z Gwiazdami. Dziennikarz, mimo że jest grubo po 50-tce, nadal wygląda bardzo młodo, zatem stanowi piękną parę ze współprowadzącą Pauliną Sykut-Jeżyną. Podczas dzisiejszego odcinka nie brakowało emocji, pięknych kreacji, piosenek praz tańców, które zapewniły gwiazdy wraz z tancerzami. Zabawa się jednak skończyła, a pary walczyły o przetrwanie – w piątek z programem pożegnały się już dwie gwiazdy: Dominika Tajner-Wiśniewska i Anna Jagodzińska.

Krzysztof Ibisz oprócz tego, że znakomicie wypełnia swoją rolę jako prowadzący show, jest także dobrym ojcem swoich dwóch synów. Ibisz ostatnio chwalił się odnowionymi relacjami ze swoją drugą żoną Anną Nowak-Ibisz, z którą ma nastoletniego syna Vincenta.

Najwyraźniej nastolatek jest pod wrażeniem pracy w telewizji wykonywanej przez swojego ojca. Z pewnością chłopak jest także fanem Polsatu oraz tanecznego show, dlatego też nikogo nie dziwi fakt, że podczas dzisiejszego odcinka Vincent pełnił rolę asystenta swojego ojca!

Krzysztof Ibisz pochwalił się zdjęciem, na którym jego młodszy syn Vincent wnosi do studia walizkę z pieniędzmi. Chłopiec wręczył trofeum ojcu. Czy to znaczy, że Vincent znalazł pracę w Polsacie? Jedno jest pewne – zaliczył świetny debiut na szklanym ekranie.

Krzysztof Ibisz po śmierci ukochanego ojca znalazł ukojenie w ramionach swojej byłej żony! Jest również ich wspólny syn!

Krzysztof Ibisz na lotnisku ze swoją byłą żoną i ich synem! Vincent to jego klon!

Krzysztof Ibisz pochwalił się mamą! Internauci jednogłośnie: „Już wiadomo skąd ta uroda!”


scena z: Krzysztof Ibisz, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Krzysztof Ibisz, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

IMG_3454
IMG_3452

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×