Viki Gabor ma chłopaka? Tak się rozgadała o miłości, że już wszystko jest jasne

Viki Gabor

Viki Gabor

Viki Gabor po debiucie jej najnowszego singla Getaway udzieliła wywiadu, w którym zdradziła, jak czuje się, będąc u szczytu popularności, i najważniejsze, powiedziała, czy jej serce zajmuje ktoś szczególny. Co powiedziała?

Viki Gabor po świetnie przyjętych utworach Superhero oraz Ramię w ramię (w duecie z Kayah) wraca z nowym, anglojęzycznym singlem Getaway. Szykuje się prawdziwy przebój. Zadbał o to między innymi Fridolin Walcher, producent hitu Zary Larsson Lush Life oraz singla Chainsmokers Takeaway. Teledysk do utworu powstał w Los Angeles, w Four Aces Movie Ranch – lokalizacji znanej m.in. z teledysku Telephone Beyonce i Lady Gagi.

Przy okazji promocji nowego singla, Viki udzieliła wywiadu Onetowi, w którym zdradziła, jak radzi sobie ze sławą i czy jej serce jest już zajęte.

Czy Viki Gabor ma chłopaka?

Pytanie, czy młoda gwiazda nasuwa się po wysłuchaniu słów do jej nowego singla, w którym śpiewa: zabierz mnie do tego miejsca, daleko, tylko my o nim wiemy. Wiesz, że uwielbiam tańczyć całą noc, mój przyjacielu / jesteś moją furtką/ucieczką. Viki ma dopiero 12 lat, a słowa jej piosenki są bardzo dojrzałe, czy oznacza to, że w sercu nastolatki zagościł ktoś szczególny? Jej odpowiedź nie pozostawia złudzeń.

Muzyka jest dla mnie ważna. Wszyscy mogą interpretować „Getaway” po swojemu. Ja śpiewam o tym, że gdy słucham muzyki lub ją komponuję, jestem w swoim świecie, gdzie nikogo nie ma, gdzie nikt mi w tym nie przeszkodzi. Po prostu to jest taka ucieczka do swojego świata – wyjaśniła Viki.

Jej największą miłością jest muzyka. Niejednokrotnie już udowadniała, że jest nad wyraz dojrzała i jej priorytetami obecnie jest szkoła i kariera. Przy okazji tej rozmowy wyznała także, jak radzi sobie ze sławą, która spadła na nią nagle po tym jak tryumfowała w Gliwicach.

Jestem bardziej rozpoznawalna, bardzo się cieszę, że wygrałam Eurowizję i że zostałam doceniona, ale dla mnie bycie gwiazdą to jak bycie Arianą Grandę, która koncertuje po całym świecie, ma fanów dookoła świata… Ma dużo tras koncertowych i te wszystkie płyty. Dla mnie to jest po prostu bycie tą gwiazdą. Jeszcze mam długą drogę do tego, żeby nią zostać. Na razie robię to, co kocham i spełniam swoje marzenia – powiedziała.

Okazuje się też, że Gabor czas kwarantanny poświęca na tworzenie. Powstają nowe utwory, więc możemy się spodziewać, że już niedługo pojawią się kolejne hity.

 

 


Viki Gabor – Getaway (plan teledysku)

Viki Gabor – Getaway (plan teledysku)

Viki Gabor – Getaway (plan teledysku)

Viki Gabor – Getaway (plan teledysku)

Viki Gabor – Getaway (plan teledysku)

Viki Gabor – Getaway (plan teledysku)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×