Szukaj

Viki Gabor miała groźny wypadek. Duża blizna zaniepokoiła fanów

Vicki Gabor blizna

Vicki Gabor blizna

Fani Viki Gabor są bardzo zaniepokojeni ostatnim jej zdjęciem, na którym widać sporą bliznę. Co się stało młodej artystce? Właśnie zdradziła tajemnicę.

Viki Gabor swoją karierę rozpoczęła z wielkim, medialnym przytupem i wciąż nie schodzi z pierwszych miejsc list przebojów. Dała się poznać szerszej publiczności dzięki występowi w The Voice Kids, gdzie w finale zajęła drugie miejsce. Następnie spróbowała swoich sił w specjalnych odcinkach Szansy na Sukces, w których stawką było reprezentowanie Polski w konkursie Eurowizji. Piosenką Superhero Viki zawojowała serca jury i widzów zdobywając maksymalną liczbę punktów. 24 listopada wygrała dziecięcą Eurowizję, zostawiając rywali daleko w tyle.

Viki Gabor: nowy singiel

Viki Gabor po świetnie przyjętych utworach – Superhero oraz Ramię w ramię (w duecie z Kayah) – wróciła z nowym, anglojęzycznym singlem Getaway. Szykuje się prawdziwy przebój. Zadbał o to między innymi Fridolin Walcher, producent hitu Zary Larsson Lush Life oraz singla Chainsmokers Takeaway.

Teledysk do utworu powstał w Los Angeles, w Four Aces Movie Ranch – lokalizacji znanej m.in. z teledysku Telephone Beyonce i Lady Gagi. W ciągu dwóch tygodni obraz zdobył już ponad 1,8 miliona wyświetleń. Klip został ciepło przyjęty przez fanów młodej artystki, za co ta ogromnie, im podziękowała, publikując w sieci zdjęcie, które przykuło uwagę obserwatorów. Co dało się na nim zauważyć?

Viki Gabor miała wypadek. Blizna zaniepokoiła fanów

Młoda artystka postanowiła docenić swoich fanów i opublikowała post, a w nim słowa podziękowania. Jednak to nie one przykuły największą uwagę obserwatorów. Ich czujne oko wypatrzyło zdecydowanie więcej. Chodzi o bliznę, jaka jest widoczna na lewej ręce Viki Gabor. W komentarzach posypało się mnóstwo pytań, o to co się wydarzyło i czy wokalistka ma się dobrze.

  • Co tym masz na ręce?
  • Skąd blizna?
  • Wiki, co ci się stało w rękę?
  • Martwimy się o Ciebie, co się stało?

Na szczęście fani nie musieli długo czekać na odpowiedź. Gwiazda czuła się w obowiązku, aby wyjaśnić tę sytuację i natychmiast zareagowała:

Odpowiem wam na pytanie, co stało się z moją ręką. Rok temu zdarzył mi się wypadek. A jak wiecie, wypadki się po prostu zdarzają. Stłukł mi się kubek i chciałam się po niego schylić, jeden kawałek został na blacie. Nie widziałam go i zahaczyłam o niego ręką. Ale wszystko jest ok. Dzięki za troskę i pamiętajcie wszystko jest ok – opowiedziała całą historię rany na Instastory.

Viki życzymy kolejnych sukcesów.


Viki Gabor blizna

Viki Gabor blizna

Viki Gabor – Getaway (plan teledysku)

Viki Gabor – Getaway (plan teledysku)

Viki Gabor – Getaway (plan teledysku)

Viki Gabor – Getaway (plan teledysku)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×