NewsyViki Gabor pokazała brata przy świątecznym stole. To bardzo przystojny bokser

Viki Gabor pokazała brata przy świątecznym stole. To bardzo przystojny bokser

Viki Gabor
Viki Gabor
Elwira Szczepańska

26.12.2019 07:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Viki Gabor od czasu zwycięstwa na Eurowizji Junior stała się najpopularniejszą nastolatką w Polsce, zaraz po Roxie Węgiel. Jej singiel Superhero jest jedną z najczęściej granych polskich piosenek w polskich radiostacjach. Oficjalny teledysk do eurowizyjnego singla obejrzano już ponad 9 milionów razy na YouTubie, a występ z Gliwic ma już kilka milionów odtworzeń.

Viki Gabor pokazała rodzinę przy świątecznym stole. Kim jest i jak wygląda jej brat?

Świat wokół Viki po wielkim sukcesie jaki osiągnęła, zmienił się nie do poznania. Ona jednak wydaje się być wciąż tą samą, uroczą nastolatką, co przed konkursem. Niedawno pokazała w telewizji, jak spędza czas przy świątecznym stole z cala swoją rodziną.

Znamy już jej muzykalnego tatę, Dariusza, nie mniej utalentowana mamę Ewelinę oraz starszą siostrę Melisę, która też śpiewa i pisze teksty. Pierwszy raz natomiast mogliśmy zobaczyć jej brata. Niewiele wiadomo na jego temat.

Starszy od Roxi mężczyzna zajmuje się boksem i podczas rozmów raczej używa języka angielskiego. Przypomnijmy, że rodzina nastolatki długi czas mieszkała na Wyspach Brytyjskich, zanim osiedliła się w Krakowie.

Chłopak ma ciemne włosy, regularne rysy twarzy, nosi bardzo modny ostatnio zarost i jest bardzo przystojny. Przy świątecznym stole wystąpił w zabawnym, granatowym sweterku z świątecznym motywem.

Brat Viki Gabor
Brat Viki Gabor

Rodzina Gaborów jest bardzo ze sobą związana, widać, że bardzo dobrze czują się w swoim towarzystwie i z przyjemnością spędzają ze sobą czas, a święta są świetną ku temu okazją.

Wiadomo już, że Viki Gabor w tym roku będzie jedną z gwiazd Sylwestra z Dwójką, który odbędzie się w Zakopanem, więc tego dnia nie będzie mogła poświęcić rodzinie. Tym bardziej cenne są te wspólne chwile.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także