Nowa edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i takie niespodzianki! Kto wystąpi w show? Widzowie już wiedzą

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - kto w następnej edycji

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - kto w następnej edycji

Kolejna edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo już nami. Tym razem wygrała Kasia Wilk. Fani formatu już zacierają ręce w oczekiwaniu na nową odsłonę ulubionego formatu. Kto wystąpi?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo, to program, który od pierwszego odcinka podbił serca widzów. W muzycznym talent show na scenie prezentują się gwiazdy, których zadaniem jest jak najwierniejsze odtworzenie wokalisty i jego piosenki. Nie tylko muszą brzmieć identycznie jak oryginał, ale też wyglądać jak artysta, który śpiewa utwór. W związku z tym uczestników czekają nie tylko próby wokalne, ale też bardzo pracochłonna charakteryzacja.

Format szybko zdobył uznanie widzów, ale też samych gwiazd, którym nie zdarza się, aby odmówiły udziału w kolejnych edycjach. I tak na antenie program pojawił się już 17 razy i szykuje się kolejna edycja, pełna niespodzianek. Widzowie zabrali głos w sprawie tego, kto powinien wystąpić.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Kto w następnej edycji?

W miniony piątek obejrzeliśmy ostatni odcinek poprzedniej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Od wielkiego finału minęło zaledwie kilka dni, fani już nie mogą się doczekać kolejnego wydania, w którym będą mogli podziwiać uczestników w akcji.

Producenci show Polsatu postanowili zaskoczyć swoich telewidzów i przygotowali dla nich specjalną niespodziankę. Na profilu na Instagramie poinformowali, że w 18. edycji show wystąpi jeden z internautów. Ogłosili casting na uczestnika zbliżającego się wydania produkcji.

Mało tego, na fanów czekała kolejna niespodzianka i produkcja zapytała ich, jakie znane osoby widzieliby w nowej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Chcieliście? To macie! Ogłaszamy casting na 8. uczestnika 18. Edycji programu @twojatwarzbrzmiznajomo. Każdy z Was ma teraz szansę, aby wziąć udział w tej niesamowitej przygodzie! – czytamy na Instagramie programu.

Producenci poprosili internautów o oznaczanie w komentarzach wymarzonych gwiazd, które według nich idealnie pasowałyby do formuły produkcji. Wśród wskazanych przez nich osób z show-biznesu, pojawiło się wiele znanych nazwisk: Ralph Kamiński, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Natalia Nykiel, Bryska. Kasia Cichopek, Maciej Musiał, Małgorzata Kożuchowska czy Andrzej Piaseczny. Nie da się jednak ukryć, że zdecydowanym faworytem okazał się Dawid Kwiatkowski, którego wskazało mnóstwo użytkowników.

Jak myślicie, spełnią się marzenia fanów show? Kto tym razem podejmie rękawicę?


Kasia Wilk - Złota Twoja Twarz, finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17

Kasia Wilk - Złota Twoja Twarz, finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17

Kasia Polewany - Srebrna Twoja Twarz, finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17

Kasia Polewany - Srebrna Twoja Twarz, finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17

Janusz Radek - Brązowa Twoja Twarz, finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17

Janusz Radek - Brązowa Twoja Twarz, finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17

Komentarze

 • Gośćmagda pisze:

  Skrzynecką już wygrała pierwszą edycję. A może tak Wiśniewski dużo krytyczne oenianie każdego uczestnika?

 • Telewidz pisze:

  Oczywiście wiesz najlepiej czy się zna co za podłość

 • Gość pisze:

  O matko Cichopek bedzie spiewac masakra

 • Gość pisze:

  A może tak wymienić p.skrzynecka??? Nie zna się na muzyce a ma najwięcej do powiedzenia ,Lubię ten program ale jak ona mówi to już nie oglądam

 • . pisze:

  Witam wszystkich producentów oraz trenerów programu Polsatu Twoja Twarz Brzmi Znajomo mam do produkcji takie pytanie kiedy będzie znana data nowej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Gość pisze:

   Lubię oglądać ten program, ale pani Skrzyneckiej już nie trawię. Pozostali jurorzy ok

 • Gość pisze:

  Jak inni a jednak wrócili do pracy po 7h a co masło i rope za darmo rozdaja 2bld po tylu latach inflacyji to juz chyba 2000 bld $£€¥ na podróże dookoła świata kupie ci bilety na katar i sernik i spierd..laj bierz kase srucci i nara ale w drugą strone pacz białe kozaczki po babci lodówka w pokoju do piwka jacuzzi w kiblu ha ha coś tu jest nie tak ha ha coś to wszystko za piekne i to tyle

 • GośćEwa pisze:

  Cichopek? A Wieniawa a Gasiewska przecież to takie gwiazdy. No może jeszcze Rozenek. To by była edycja.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×