Trybson już nie wygląda jak w „Warsaw Shore”! Teraz to poważny mąż i ojciec!

Trybson zapuścił brodę i wąsy

Trybson zapuścił brodę i wąsy

Trybson zapuścił wąsy

Paweł Trybała popularność zdobył w programie Warsaw Shore. Od tego momentu w jego życiu sporo się zmieniło. Trybson zdobył nie tylko rodzinę, ale także nową pasję. Co zajmuje mu czas wolny?  

Paweł Trybała zyskał gigantyczną popularność dzięki programowi Warsaw Shore. To także tam poznał Elizkę, w której z wzajemnością się zakochał. Para wzięła ślub i wspólnie wychowuje dwie córeczki.

W ostatnich latach Trybson nie tylko dorósł i na dobre porzucił balangi do białego rana, ale także bardzo spoważniał.  Mężczyzna kluby zamienił na salę treningową i przygotowuje się do zawodów MMA.

Ciężką pracą chce udowodnić, że w pełni zasługuje zarówno na szacunek innych fighterów jak i fanów sportów walki. W wywiadzie dla Polsat Sport jeszcze niedawno podkreślał, że chciałby zmierzyć się z poważnym przeciwnikiem:

Ostatnie walki pokazały, że umiem stawić czoła poważnym zawodnikom. Ostatnio musiałem zmierzyć się słownie z takim freakiem jak Marcin Najman. Nie chciałbym cofać się sportowo, ale w jakiejkolwiek walce bym nie wystąpił: obiecuję, ze to nie ja będę freakiem – podkreślał mężczyzna.

W pocie czoła trenował też w poniedziałkowy wieczór, czym ze swoimi obserwatorami podzielił się na Instagramie. To jednak nie jego determinacja, a bardziej wygląd przyciągnął uwagę.

Okazuje się bowiem, że po grzecznym mężczyźnie, jakim wydawał się jeszcze jakiś czas temu, nie ma najmniejszego śladu. Trybson zapuścił brodę, która dodaje mu nie tylko urody, ale także powagi.

Jak wam się podobna?

Eliza i Trybson szykują się do ślubu kościelnego i hucznego wesela! Zdradzili nam swoje wielkie plany [WIDEO]

Nowy tatuaż Elizy z Warsaw Shore jednych wzruszył, a innych… Gwiazda odpowiada na falę krytyki!

Eliza z Warsaw Shore świętuje pierwsze urodziny córki! Tort i ubranko godne prawdziwej księżniczki


Paweł Trybson w 2019 roku

Paweł Trybson w 2019 roku

Trybson wytatuował sobie imię ukochanej - Elizy
Eliza Wesołowska i Trybson - MTV EMA PRE-PARTY 2016

Eliza Wesołowska i Trybson - MTV EMA PRE-PARTY 2016

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×