Szukaj

Kto poprowadzi „Top Model” na czas ciąży Joanny Krupy? Już znamy plany producentów

Kilka dni temu Joanna Krupa ogłosiła, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka! I kiedy wszyscy zaczęli jej gratulować, a media z niecierpliwością czekają na jej ciążowe stylizacje w Top Model, jej udział w finale show stoi pod znakiem zapytania!
Joanna Krupa ciąża Top Model

Joanna Krupa ciąża Top Model

Joanna Krupa jest w ciąży! Tym tematem żył cały show-biznes w zeszłym tygodniu. Wreszcie po wielu latach marzeń o byciu mamą, modelka znalazła wspaniałego mężczyznę i zdecydowała się na powiększenie rodziny. Za producenta Douglasa Nunesa wyszła niecały rok temu, a historia ich związku jest bardzo romantyczna. Poznali się w parku podczas spaceru ze swoimi pupilami. Miłość do zwierząt przerodziła się w uczucie między nimi samymi i dziś mogą cieszyć się pięknym czasem, jakim jest oczekiwanie przyjścia na świat maleństwa:

Zrobiłam dwa testy, na wszelki wypadek. Zawsze chciałam być matką, tylko nie byłam gotowa. Cieszę się jednak, że czekałam na odpowiednią osobę – mówiła w „Dzień Dobry TVN”.

I choć wszyscy się cieszą, a gratulacje płyną z całego świata, pod znakiem zapytania stoi udział gwiazdy w Top model. O ile Asia weźmie udział w nagraniach castingowych show, o tyle nie ma pewności, czy da radę wystąpić w finale na żywo. W listopadzie bowiem będzie musiała leżeć już w szpitalu, lub zajmować się dzidziusiem. Magazyn Party skontaktował się z działem pr-em TVN-u i dopytał, czy stacja myśli o ewentualnym zastępstwie Krupy kimś innym:

Nie ma takich planów. Uczestnictwo Joanny w finale „Top model” zależeć będzie tyko od decyzji i samopoczucia naszej gwiazdy – zdradza dyrektor działu PR stacji TVN Joanna Górska.

Wychodzi więc na to, że wszystko jest możliwe. Znając jednak modelkę, wiemy, że postąpi zgodnie ze swoim sumieniem i nie będzie narażać zdrowia ani swojego, ani swojego maleństwa. Mamy jednak nadzieję, że zdrowie dopisze i zobaczymy szczęśliwą mamę obok Michała Piróga na scenie programu. Tymczasem życzymy jej dużo spokoju.

Joanna Krupa pokazała badanie USG. Widać dziecko! [WIDEO]

Joanna Krupa z ciążowym brzuszkiem wyciska siódme poty na siłowni! Wreszcie wyraźnie widać krągłości! [WIDEO]

Sonia Bohosiewicz pokazała zdjęcie zrobione 9 godzin przed porodem! Zadedykowała je Joannie Krupie


Joanna Krupa jest w ciąży. Gwiazda z zaokrąglonym brzuszkiem wychodzi z Dzień Dobry TVN

Joanna Krupa jest w ciąży. Gwiazda z zaokrąglonym brzuszkiem wychodzi z Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin i Joanna Krupa w ciąży

Kinga Rusin i Joanna Krupa w ciąży

krupa
Joanna Krupa - pokazała badanie USG

Joanna Krupa - pokazała badanie USG

Joanna Krupa podczas finału programu Top Model

Joanna Krupa podczas finału programu Top Model

Joanna Krupa i Michał Piróg – finał Top Model 7

Joanna Krupa i Michał Piróg – finał Top Model 7

Czy Joanna Krupa jest sexy?

×