Tomasz Oświeciński pokazał ogród i taras w nowym domu. Przez rok wszystko zmieniło się nie do poznania. Zdjęcia robią wrażenie

Tomasz Oświeciński

Tomasz Oświeciński

Tomasz Oświeciński od kilku tygodni mieszka z rodziną w wymarzonym domu. Aktor pochwalił się już pięknymi wnętrzami, a teraz pokazał ogród i taras w całej okazałości. Robi wrażenie. 

Tomasz Oświeciński to aktor, który zdobył sporą popularność, występując w filmach Patryka Vegi. Jednak największą sympatię fanów przyniosła mu rola w serialu M jak Miłość. Tam przez kilka lat wcielał się w postać sympatycznego Andrzeja, który pomagał prowadzić znajdujący się w Grabinie pensjonat. Jego bohater kilka tygodni temu bezpowrotnie rozstał się z planem, bowiem jadąc samochodem, zginął w wypadku. Dla wielu widzów była to ogromna strata, ponieważ bardzo polubili oni tę postać. Fani gwiazdora nadal jednak mogą oglądać go w serialu Pierwsza Miłość.

Tomek jest bardzo charakterystycznym aktorem, ale nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Tak samo dobrze układa się też jego życie prywatne. Od wielu lat jest szczęśliwy u boku Aleksandry, z którą wspólnie wychowuje córkę Maję. Dziewczynka już teraz stawia pierwsze kroki przed kamerami.

Tomasz Oświeciński pokazał taras i ogród po zakończonej budowie domu

Tomek Oświeciński cały zeszły rok miał wypełniony po brzegi. Nie tylko nieustannie pracował, ale doglądał też budowy domu. Aktor zdecydował się sprzedać apartament w centrum miasta i osiedlił się z rodziną z dala od największego zgiełku stolicy. Budowę imponującej willi na bieżąco relacjonował w social mediach. Chwalił się różnymi etapami prac, a internauci mogli podglądać w social mediach wszystkie postępy.

Marzenia się spełniają! Choć przyznam, że dom nie zawsze był moim marzeniem… Nie wiem może się starzeję. Jestem mega szczęśliwy, ale i przerażony, bo wiem ile roboty mnie czeka. Roboty na, której się nie znam… Do tego tyle rzeczy do wybrania, tyle decyzji do ogarnięcia dach, okna, tynki, schody, bramy… – informował jeszcze rok temu.

Kilka tygodni temu rodzina w końcu zamieszkała w nowym gniazdku. Najpierw Tomek z żoną zdecydowali się wpuścić do wnętrza kamery programu Dzień Dobry TVN, gdzie pokazali wszystkie zakamarki. Teraz gdy zrobiło się odrobinę bardziej wiosennie, pochwalił się, jak wygląda jego dom z zewnątrz. Wrażenie robi nie tylko ogród z soczyście zieloną trawą, ale także imponujący drewniany taras. Znajdują się na nim meble, spory grill, a także palmy w donicach.

Rok temu zastanawialiśmy się jakie okna wybrać, dziś dom stoi gotowy! Trzeba przyznać, że na początku straszył ale my widzieliśmy w nim potencjał… Warto było – napisał.

Aktor pokazał zdjęcia sprzed i po metamorfozie. Trzeba przyznać, że włożył w to ogrom pracy. Internauci nie ukrywają swojego zachwytu. Przyznali, że są pod wrażeniem tego, jak teraz wygląda jego willa. Więcej zdjęć zobaczycie w naszej galerii.


Tomasz Oświeciński pokazał nowy dom

Tomasz Oświeciński pokazał nowy dom

Tomasz Oświeciński pokazał nowy dom

Tomasz Oświeciński pokazał nowy dom

Tomasz Oświeciński - nowy dom

Tomasz Oświeciński - nowy dom

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×