Tak mieszka Tomasz Kammel. Pokazał kuchnię, a my przypominamy zdjęcia pozostałych wnętrz. Luksus w męskim wydaniu

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel pochwalił się zdjęciem z ulubionym smakołykiem, czyli racuchem z jabłkami. Przy okazji pokazał fragment stylowej kuchni. Mieszka w bardzo nowoczesnych wnętrzach.

Tomasz Kammel to jeden z najbardziej popularnych dziennikarzy w Polsce. Od wielu lat współpracuje z Telewizją Publiczną. Pojawia się we flagowych formatach stacji, a bez niego nie może się odbyć żadne duże wydarzenie. Od dekady regularnie pojawia się w Pytaniu na śniadanie, gdzie doskonale odnajduje się w roli gospodarza śniadaniówki. Wieczorami natomiast widzowie mogą go oglądać w show The Voice of Poland.

Tomek jest też jedną z aktywniejszych gwiazd na Instagramie. Regularnie publikuje nowe posty i zdradza nie tylko kulisy swojej pracy, ale także życia codziennego. Każdy z jego wpisów wywołuje spore poruszenie wśród internautów, którzy zamieszczają mnóstwo komentarzy pod każdym kolejnym zdjęciem. Teraz prezenter postanowił pokazać, jak mieszka.

Tomasz Kammel pokazał fragment swojej kuchni

Pandemia to czas, gdy znani i lubiani stali się bardzo aktywni w social mediach. Dzięki nim cały czas mogli mieć kontakt z fanami. Pomimo że surowe obostrzenia jakiś czas temu zostały poluzowane, to i tak chętnie spędzają oni czas w czterech ścianach i właśnie dzięki temu możemy podglądać ich luksusy. Tym razem zaglądamy do kuchni Tomasza Kammela.

Dziennikarz opublikował kadr, na którym pozuje ze smakowitym racuchem z jabłkami. Pyta swoich fanów o przepis na idealny smażony przysmak. Pod postem pojawiło się sporo odpowiedzi.

Racuch z jabłkami, który wygląda jak powierzchnia księżyca smagnięta promieniami słońca. Jego sekret polega na tym, że delikatna chrupkość powierzchni skrywa w sobie aromatyczną, pachnącą jabłkiem woń ciasta. A to ciasto jest jak miękka gąbka, sprężysta i smaczna. Nic tam nie jest ZA. Ani za tłuste, ani za słodkie, ani za suche. Wszystko jest W czyli w punkt.

My jednak zwróciliśmy uwagę na fragment stylowej kuchni. To prawdziwie nowoczesne i męskie wnętrze. Za plecami dziennikarza widać ciemnobrązowe, połyskujące meble, w których zamontowany jest czarny sprzęt AGD.

Całość idealnie kontrastuje z białymi blatami i tak samo jasnym wykończeniem ścian. Trzeba przyznać, że kuchnia Tomka robi niezłe wrażenie. Jesteśmy pod wrażeniem.


Tomasz Kammel pokazał fragment kuchni

Tomasz Kammel pokazał fragment kuchni

Tomasz Kammel pochwalił się kuchnią

Tomasz Kammel pochwalił się kuchnią

Tomasz Kammel pochwalił się kuchnią

Tomasz Kammel pochwalił się kuchnią

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×