NewsyNergal pokazał, jak mieszka. Po królu ciemności nie spodziewaliśmy się tak przytulnych wnętrz

Nergal pokazał, jak mieszka. Po królu ciemności nie spodziewaliśmy się tak przytulnych wnętrz

Nergal pokazał salon
Nergal pokazał salon
Marta Borkowska
15.04.2020 05:00

Adam Darski, czyli Nergal, może pochwalić się pokaźną grupą fanów, którzy licznie uczęszczają na jego koncerty i z wielką chęcią słuchają jego płyt. Artysta prowadzi konto na Instagramie, na którym można śledzić jego karierę, ale także zobaczyć co dzieje się w jego życiu prywatnym.

Nergal należy do artystów, którzy nie boją się kontrowersji. Wokalista nie ma oporów przez pozowaniem nago do zdjęć, co udowodnił nie raz i nie dwa. Kto wie, być może, gdyby nie ostry regulamin Instagrama, zaprezentowałby się dosłownie w pełnej okazałości.

Adam Darski ogląda filmy dla dorosłych w czasie kwarantanny

Niedawno Nergal znów swoim fanów. Pokazał, co robi na kwarantannie. I choć tym razem stanowił tylko tło dla zdjęcia, to jego post znów odbił się szerokim echem. Muzyk, w przeciwieństwie do innych gwiazd, nie opublikował zdjęcia, które zrobił podczas domowych porządków czy spędzania czasu z najbliższymi. Pochwalił się, że w wolnych chwilach… ogląda film dla dorosłych.

Kwarantanna = możliwości. Dzień dobry! Bądźcie silni i zdrowi! – skomentował zdjęcie muzyk.

Choć po krótkiej chwili artysta usunął kontrowersyjny post, to jednak internet ma to do siebie, że w sieci nic nie ginie. Screen publikacji Nergala pojawił się niemal wszędzie.

Adam Darski ćwiczy jogę podczas kwarantanny. Jak mieszka?

We wtorek po raz kolejny Adam pokazał, jak spędza czas wolny. Tym razem dla odmiany widok jest bardzo uroczy. Możemy bowiem podziwiać wyciszonego  Nergala siedzącego na macie przed laptopem. Okazuje się, że wraz ze swoją trenerką ćwiczą jogę. W tle za drzwiami tarasu wszystkiemu przyglądają się dwa ukochane psy artysty.

Niech izolacja nie będzie wymówką do zaniedbania w sferze utrzymania wytrzymałości oraz spokoju ducha! – napisał Darski.

Przy okazji możemy zobaczyć, jak mieszka Adam Darski. Lider Behemothu o dziwo nie ma czarnych ścian i upiornego wystroju. Jego salon przywołuje na myśl skojarzenia o przytulnym domu – jest w nim jasno, można dostrzec wygodną sofę i krzesła z kremowym obiciem. Ciepła wnętrzu dodaje drewniana podłoga i zasłony w miodowym kolorze. Kto by pomyślał, że tak może mieszkać "król ciemności"…

  • Nergal pokazał salon
  • Slider item
  • Nergal - kontrowersyjna koszulka
  • Salon Nergala
  • Sypialnia Nergala
  • Nergal ćwiczy jogę
  • Slider item
[1/7] Nergal pokazał salon
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także