Natalia Jakuła załamuje ręce nad małym Wiktorem! „Zaczyna się…”

Tomasz Iwan uczy Wiktora grać w piłkę

Syn Natalii Jakuły uczy się grać w piłkę

Gdy na świat przyszedł syn Natalii Jakuły i Tomasza Iwana – Wiktor – piękna polska WAG oszalała na jego punkcie. Chętnie chwaliła się zdjęciami pociechy, a fani nie szczędzili jej komplementów. Szczególnie zachwycała ich bujna czupryna chłopca, którą mógł się pochwalić już od pierwszych miesięcy życia. Wiktor rośnie jak na drożdżach, co świetnie widać na udostępnianych przez Jakułę zdjęciach i filmach i robi się coraz bardziej podobny do ojca, choć piękne oczy zdecydowanie odziedziczył po mamie.

Jak się okazuje, po tacie, zawodowym piłkarzu, przejął nie tylko urodę. Natalia na swoim InstaStory pokazała film, na którym Iwan uczy syna kopania piłki. Z zaangażowania, jakie Wiktor wkłada w tę czynność i radości na jego twarzy można spokojnie wywnioskować, że ta zabawa bardzo mu się spodobała. Myślicie, że pójdzie w ślady Tomasza i kiedyś będzie brylował na murawie w barwach Polski?

Swoją drogą, kiedy on tak urósł?!

Artur Boruc ostentacyjnie zignorował Tomasza Iwana. Natalia Jakuła komentuje relację piłkarzy [WIDEO]

Natalia Jakuła otwiera nowy biznes! Gwiazda chce być jak Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska? [WIDEO]

Natalia Jakuła pochwaliła się sylwestrową imprezą z WAGs i piłkarzami. Imprezowała w doborowym towarzystwie! “Sylwester z gwiazdami nie tylko w Polsacie”


Tomasz Iwan uczy syna grać w piłkę

Tomasz Iwan uczy syna grać w piłkę

Tomasz Iwan uczy syna grać w piłkę

Tomasz Iwan uczy syna grać w piłkę

Natalia Jakuła z synem Wiktorem

Natalia Jakuła z synem Wiktorem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×