Tom Hanks przekazał dobre i złe wieści na temat swojego stanu zdrowia. Aktor walczy z koronawirusem

Tom Hanks - koronawirus

Tom Hanks - koronawirus

Tom Hanks oraz jego żona Rita Wilson mają koronawirusa. Aktualnie opuścili już szpital i przebywają na domowej kwarantannie. Jak się czuje para?

Tom Hanks i Rita Wilson zarazili się koronawirusem w Austrii. Byli tam przy okazji nagrywania zdjęć do filmu biograficznego o Elvisie Presleyu. Po kilku dniach pobytu oboje źle się poczuli, mieli objawy grypopodobne, czyli wysoką temperaturę, bóle mięśni oraz suchy kaszel.

Lekarze zdecydowali o wykonaniu testów na obecność koronawirusa. Niestety oba wyniki były pozytywne. Aktor poinformował internautów o tym fakcie na swoim Instagramie. Obiecał, że będzie na bieżąco informował o swoim stanie zdrowia i słowa dotrzymuje. Właśnie zamieścił nowy post.

Tom Hanks relacjonuje stan zdrowia na Instagramie – dobre i złe wieści

Tom i jego żona wciąż są w Australii. Choć para w poniedziałek opuściła już szpital, to nadal pozostają w kwarantannie. Aktualnie oboje mieszkają w wynajętym domu w Queensland. Aktor na swoim Instagramie na bieżąco relacjonuje informacje dotyczące ich stanu zdrowia. W umieszczonym ostatnio poście miał do przekazania fanom dwie wieści – dobrą i złą. Jak czuje się Tom Hanks?

Jak się okazuje, dobry humor nie opuszcza aktora. Znany ze swojego poczucia humoru, tym razem także się nim wykazał. Umieścił zabawny wpis, w którym zrelacjonował to co się u nich dzieje. Ani on, ani jego żona nie mają gorączki. Ich objawy chorobowe są takie same, jednak pojawiło się coś jeszcze – chandra. To nie koniec złych wiadomości – aktor przegrał z Ritą w grę karcianą.

Cześć ludziska. Dobre wiadomości: tydzień po zdiagnozowaniu koronawirusa oraz izolacji objawy są takie same. Żadnej gorączki, za to chandra. Składanie prania i zmywanie naczyń wywołuje drzemki na kanapie. Złe wiadomości: moja żona Rita Wilson wygrała 6 razy w Gin Rummy i prowadzi 201 punktami.

Jednak są także dobre wieści. Hanks nauczył się smarować poprawnie chleb swoim Vegemitem. Dodatkowo ma teraz więcej czasu na pisanie na swojej ukochanej maszynie, którą zabrał ze sobą. Jest producentem jest bardzo wymownie brzmiąca firma – Corona.

Tymczasem ja nauczyłem się nie smarować grubo chleba moim Vegemitem. Lecąc tu, wziąłem ze sobą ukochaną maszynę do pisania. Jesteśmy w tym razem. Spłaszczmy krzywą. Hanx.

Wspomniana przez aktora krzywa to oczywiście linia zachorowań na koronawirusa. Poprzez poddanie się kwarantannie i zostanie w domu, mamy okazję ją spłaszczyć. To obecnie najbardziej skuteczny środek zaradczy, mający na celu zahamowanie rozprzestrzeniania się koronawirusa na świecie.


Tom Hanks ma koronawirusa

Tom Hanks ma koronawirusa

Tom Hanks i Rita Wilson w izolacji, Instagram

Tom Hanks i Rita Wilson w izolacji, Instagram

Tom Hanks zarażony koronawirusem

Tom Hanks zarażony koronawirusem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×