To dlatego Weronika Rosati nie wróci do Polski? Pilnie strzeżony sekret aktorki wyszedł na jaw

Weronika Rosati ma nowego partnera

Weronika Rosati ma nowego partnera?

Pod koniec czerwca w mediach pojawiły się plotki o rozstaniu Weroniki Rosati i ojca jej córki, Roberta Śmigielskiego. Para powitała swoje pierwsze dziecko na świecie zaledwie kilka miesięcy wcześniej i nikt nie podejrzewał, że sprawy mogą potoczyć się w ten sposób. Niestety, w rozmowie z Jastrząb Post agentka Weroniki potwierdziła, że taka sytuacja rzeczywiście miała miejsce:

Rzeczywiście rozstanie jest prawdą. Dla niej to szczególnie bolesne, ponieważ jest mamą malutkiej córeczki i i jak każda mama marzyła o tym by zapewnić swojemu dziecku pełną rodzinę. Chce się teraz skupić wyłącznie na szczęśliwych chwilach z Eli.Na pewno zaś to czego Weronika Rosati chce najbardziej to dać swojej córce maksymalnie dużo spokoju. I nie chce by w przyszłości Elizabeth czytała o rozstaniu swoich rodziców. Sprawy rodzinne chcą zachować wyłącznie dla siebie. Bardzo proszę wszystkich o uszanowanie tej prośby.

Weronika była wtedy w Stanach Zjednoczonych i od tamtej pory nikt jej na oczy w Polsce nie widział- a przynajmniej nie oficjalnie. Aktorka nie sprawia też wrażenia osoby, która w najbliższym czasie zamierza wrócić do kraju. Jak donosi Fakt, ma ku temu poważny powód – od jakiegoś czasu znów zaczęła randkować, a na horyzoncie pojawiło się uczucie, którego nie mogła zignorować:

Ostatnio o jej względu walczy przystojny surfer. Praca nie jest teraz dla niej najważniejsza. Zresztą to nie zając i nie ucieknie. Gdyby wyjechała zabiłaby tę znajomość – wyjawia źródło Faktu

Bardzo możliwe, że Weronika myśli o adoratorze poważnie, bo podobno dostała propozycję zagrania głównej roli w komedii romantycznej i ostatecznie jej nie przyjęła.

Myślicie, że tym razem uda jej się zakochać na stałe?

Weronika Rosati i Iza Miko w przepięknych sukienkach olśniły na czerwonym dywanie w Los Angeles!

To jakieś szaleństwo. Internautki niemal pożarły Weronikę Rosati żywcem! Poszło o małą Elizabeth!

Seksowna Weronika Rosati doszła do perfekcyjnej formy po porodzie! Pręży swoje boskie ciało w bikini!


Weronika Rosati i Iza Miko na premierze filmowej w Los Angeles

Weronika Rosati i Iza Miko na premierze filmowej w Los Angeles

Weronika Rosati na spacerze z Elizabeth

Weronika Rosati na spacerze z Elizabeth

Weronika Rosati pokazała sie w bikini na wakacjach w Hiszpanii

Weronika Rosati pokazała sie w bikini na wakacjach w Hiszpanii

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×