Szukaj

Pierwsza jurorka “The Voice Senior” ujawniona! Nikt nie spodziewał się aż tak wielkiej gwiazdy!

Kto zasiądzie w jury The Voice Senior? Według nieoficjalnych informacji wśród trenerów znajdzie się Alicja Majewska. Kiedy zobaczymy premierowe odcinki muzycznego show dla osób po 60.?
The Voice Senior jury

Program The Voice Senior to nowość, którą TVP wyemituje jeszcze w tym roku. Wszystko wskazuje na to, że stacja wylansuje kolejny hit, którego bohaterami tym razem będą śpiewający seniorzy. Popisy wokalne potencjalnych gwiazd estrady oceniać będzie trzy- lub czteroosobowe jury. Na razie spekulowano o udziale Beaty Kozidrak, Maryli Rodowicz, Michała Szpaka i Majki Jeżowskiej. Ku zaskoczeniu wielu, w fotelu trenera zasiądzie jeszcze inna artystka!

Serwis Przeambitni donosi, że kontrakt z TVP podpisała Alicja Majewska – piosenkarka, która nieustannie koncertuje, ma na swoim koncie całe mnóstwo hitów, rzeszę wiernych fanów i od lat plasuje się w czołówce najlepiej zarabiających żywych legend estrady:

TVP bardzo długo zastanawiało się jak odświeżyć program i pokazać nową osobę, którą jednocześnie mogą pokochać widzowie muzyczne show i zaryzykowali i zaangażowali Panią Alicję Majewską – twierdzi informator serwisu o życiu gwiazd.

To jednak nie koniec rewelacji jakie ujawnili redaktorzy Przeambitnych. Wszystko wskazuje na to, że premierowe odcinki The Voice Senior zobaczymy na antenie TVP dopiero w grudniu:

Premiera programu ma się odbyć w grudniu bieżącego roku, a zdjęcia ruszają już w połowie lipca 16-18 lipiec. Pani Alicja w tym tygodniu podpisała umowę z producentami i bardzo jest zadowolona, że weźmie udział w tym formacie.

Kto dołączy do Alicji Majewskiej i już wkrótce będzie oceniać popisy wokalne osób po 60.? Czekamy na kolejne doniesienia w ulicy Jana Pawła Woronicza w Warszawie.

Zobacz:  Marta Manowska prowadzącą “The Voice Senior”? Gwiazda tylko dla nas skomentowała doniesienia mediów: “To może być petarda” [WIDEO]

Zobacz: Marta Manowska poprowadzi NOWY program w TVP! Zarobi na tym prawdziwą fortunę!

Zobacz: Gwiazdy oceniły “The Voice Senior”! Komentarz Majki Jeżowskiej koniecznie powinni zobaczyć producenci show! [WIDEO]


“The Voice Senior” czy “The Voice Kids”? Które show TVP jest lepsze?

×