Szukaj

To ona wygryzła Barbarę Kurdej-Szatan z „The Voice of Poland”! Już wiadomo, kto poprowadzi show TVP!

Barbara Kurdej-Szatan została zwolniona z TVP, a jej miejsce zajęła… Marcelina Zawadzka! Właśnie poznaliśmy nazwisko nowej prowadzącej The Voice of Poland. Czy będzie również gospodynią pozostałych formatów, które do niedawna firmowała swoją twarzą słynna blondynka?
Barbara Kurdej-Szatan The Voice TVP

Barbara Kurdej-Szatan The Voice TVP

Jesienny sezon zbliża się wielkimi krokami. Choć dopiero co rozpoczęły się wakacje, produkcje już kompletują składy jurorskie i prowadzących do swoich programów. Zamieszania nie brakuje wokół formuły The Voice, z którego zwolniona została Barbara Kurdej-Szatan!

Aktorka zabrała głos w sprawie i powiedziała wprost, że to jej polityczne poglądy zaważyły na decyzji stacji. Ponadto wyraziła swój niesmak, w jaki sposób się z nią pożegnano:

Nie dziękuję za sposób pożegnania się ze mną. Chyba po paru latach prowadzenia tylu programów i bycia jedną z „twarzy TVP”- jak mnie określono – można było zrobić to w bardziej elegancki sposób niż jeden informacyjny telefon wykonany przez kolegę z produkcji.

Ponadto w zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że The Voice Senior poprowadzi Marta Manowska, a The Voice Kids Ida Nowakowska. Okazuje się – bez większych zaskoczeń –, że wersję dla dorosłych poprowadzi dobra koleżanka tej drugiej, Marcelina Zawadzka:

Władze TVP wybrały nową prowadzą. Choć kontrakt nie został jeszcze podpisany, to bardzo zaawansowane są rozmowy z Marceliną Zawadzką. Niemal na pewno to ją zobaczymy u boku Tomasza Kammela – czytamy w Party.

Taka decyzja absolutnie nas nie dziwi. Modelka jest uwielbiana nie tylko przez widzów, ale i szefostwo. Na pewno sprawdzi się w roli gospodyni, ponieważ już kiedyś współprowadziła show. Zastanawia nas tylko jedno, czy za chwile nie usłyszy tego samego co jej poprzedniczka, że znudziła się widzom…

Zobacz: Marcelina Zawadzka kusi swoich fanów rozebrana prawie do rosołu! Prezes TVP z pewnością będzie zachwycony!

Zobacz: Wychudzona Marcelina Zawadzka na wielkiej gali zatrzepotała nowymi rzęsami! Co za stylizacja!

Zobacz: Seksowna Marcelina Zawadzka pokazała długie nogi na imprezie! W swojej pudrowej mini wyglądała lepiej od Beyonce!


all-ons_1063202522-marcelina_zawadzkaBarbara Kurdej-Szatan – The Voice Kids 2, finał

Barbara Kurdej-Szatan – The Voice Kids 2, finał

Marcelina Zawadzka i jej kosmiczne buty w The Voice of Poland

Marcelina Zawadzka i jej kosmiczne buty w The Voice of Poland

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×