Szukaj

To ona wygryzła Barbarę Kurdej-Szatan z „The Voice of Poland”! Już wiadomo, kto poprowadzi show TVP!

Barbara Kurdej-Szatan The Voice TVP

Barbara Kurdej-Szatan The Voice TVP

Barbara Kurdej-Szatan została zwolniona z TVP, a jej miejsce zajęła… Marcelina Zawadzka! Właśnie poznaliśmy nazwisko nowej prowadzącej The Voice of Poland. Czy będzie również gospodynią pozostałych formatów, które do niedawna firmowała swoją twarzą słynna blondynka?

Jesienny sezon zbliża się wielkimi krokami. Choć dopiero co rozpoczęły się wakacje, produkcje już kompletują składy jurorskie i prowadzących do swoich programów. Zamieszania nie brakuje wokół formuły The Voice, z którego zwolniona została Barbara Kurdej-Szatan!

Aktorka zabrała głos w sprawie i powiedziała wprost, że to jej polityczne poglądy zaważyły na decyzji stacji. Ponadto wyraziła swój niesmak, w jaki sposób się z nią pożegnano:

Nie dziękuję za sposób pożegnania się ze mną. Chyba po paru latach prowadzenia tylu programów i bycia jedną z „twarzy TVP”- jak mnie określono – można było zrobić to w bardziej elegancki sposób niż jeden informacyjny telefon wykonany przez kolegę z produkcji.

Ponadto w zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że The Voice Senior poprowadzi Marta Manowska, a The Voice Kids Ida Nowakowska. Okazuje się – bez większych zaskoczeń –, że wersję dla dorosłych poprowadzi dobra koleżanka tej drugiej, Marcelina Zawadzka:

Władze TVP wybrały nową prowadzą. Choć kontrakt nie został jeszcze podpisany, to bardzo zaawansowane są rozmowy z Marceliną Zawadzką. Niemal na pewno to ją zobaczymy u boku Tomasza Kammela – czytamy w Party.

Taka decyzja absolutnie nas nie dziwi. Modelka jest uwielbiana nie tylko przez widzów, ale i szefostwo. Na pewno sprawdzi się w roli gospodyni, ponieważ już kiedyś współprowadziła show. Zastanawia nas tylko jedno, czy za chwile nie usłyszy tego samego co jej poprzedniczka, że znudziła się widzom…

Zobacz: Marcelina Zawadzka kusi swoich fanów rozebrana prawie do rosołu! Prezes TVP z pewnością będzie zachwycony!

Zobacz: Wychudzona Marcelina Zawadzka na wielkiej gali zatrzepotała nowymi rzęsami! Co za stylizacja!

Zobacz: Seksowna Marcelina Zawadzka pokazała długie nogi na imprezie! W swojej pudrowej mini wyglądała lepiej od Beyonce!


all-ons_1063202522-marcelina_zawadzkaBarbara Kurdej-Szatan – The Voice Kids 2, finał

Barbara Kurdej-Szatan – The Voice Kids 2, finał

Marcelina Zawadzka i jej kosmiczne buty w The Voice of Poland

Marcelina Zawadzka i jej kosmiczne buty w The Voice of Poland

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×