Szukaj
Dziś czwartek, 18.04.2019

TVP nie ma dobrych wieści dla fanów Michała Szpaka. Pilna zmiana dotycząca „The Voice of Poland”

Michał Szpak The Voice of Poland zmiana emisji

Co się stało?

Dlaczego nie ma The Voice of Poland 10 listopada?

The Voice of Poland to program, który ma wyłonić najlepszy głos w Polsce. Jest on przepustką do kariery, z której w poprzednich latach skorzystali m.in. Sarsa, Ania Karwan oraz Marta Gałuszewska. Muzyczne show transmitowane jest raz w tygodniu. W sobotni wieczór 10 listopada na fanów m.in. Michała Szpaka czeka smutna niespodzianka. Emisja kolejnego odcinka została przesunięta.

W tym roku świętujemy 100-lecie odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Z tego względu w całym kraju odbywają się mniejsze lub większe uroczystości, które mają upamiętnić ten dzień. Właśnie dlatego na stadionie PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się koncert. Od godziny 20:15 transmitować będzie go TVP1.

Chociaż wydarzenie nie przeszkadzałoby w emisji najnowszego odcinka The Voice, zapewne szefowie stacji nie chcieli, by widzowie musieli rezygnować z jednego muzycznego widowiska na rzecz drugiego. W tym samym czasie TVP2 wyemituje dwa filmy: Afera Thomasa Crowna oraz Uciekinier.

Uczestnicy będą mieli więc tydzień więcej na przygotowania. Zwłaszcza, że przed nimi odcinki na żywo. Wokaliści, którzy poradzą sobie najlepiej, spotkają się 1 grudnia w wielkim finale, aby powalczyć o zwycięstwo.

Każdy z nich reprezentować będzie drużynę jednego z trenerów: Grzegorza Hyżego, Michała Szpaka, Patrycji Markowskiej oraz Piotra Cugowskiego. Wówczas zostanie wybrany najlepszy głos w Polsce. Kto Waszym zdaniem ma największą szansę na wygraną?

Poprzednią edycję programu zwyciężyła Marta Gałuszewska z drużyny Michała Szpaka. Jej piosenka Nie mów mi nie podbiła listy przebojów, walczyła o wyjazd na Eurowizję do Lizbony i stała się hitem lubianym przez wiele osób. Czy nowy zwycięzca powtórzy ten sukces?

Agnieszka Hyży o wybrykach męża w „The Voice of Poland”: „Zrobił coś, czego jeszcze nikt nie zrobił” [WIDEO]

Nowa fryzura Michała Szpaka największym hitem „The Voice”! Zaszalał bardziej niż w finale „X-Factora”!

The Voice: Miał zrobić karierę jak Szpak, dzisiaj zaczyna od ZERA! Grzegorz Hyży o mało nie popłakał się na jego widok [WIDEO]Czy oglądasz The Voice of Poland?

×