Wielkie zmiany zasad w „The Voice of Poland”. Pierwsza taka sytuacja w historii show!

The Voice of Poland

The Voice of Poland

The Voice of Poland od dziesięciu sezonów gości na antenie TVP 2. W czasie trwania jubileuszowej edycji, producenci postanowili wprowadzić bardzo istotne zmiany. Jakie?

The Voice of Polandto jeden z popularniejszych polskich programów muzycznych, który wskazuje najlepszy głos w Polsce, a także otwiera drzwi do kariery. Uczestnikami poprzednich edycji są m.in. Sarsa, Marta Gałuszewska czy Natalia Nykiel.

Zobacz: Gwiazda „Top Model” w „The Voice”. To bliska przyjaciółka Michała Szpaka. Czy ją wybrał? Wideo.

Wielkie zmiany w The Voice of Poland. Jakie?

Czy wśród jubileuszowej edycji będzie artysta, który pobije polską scenę muzyczną? Czas pokaże. Pewne jest jednak, że już w najbliższą sobotę uczestnicy rozpoczną drugi etap zmagań, czyli Bitwy. Uczestnicy z drużyn Margaret, Tomsona i Barona, Michała Szpaka oraz Kamila Bednarka staną do muzycznego pojedynku. Tylko jedna osoba z każdego duetu będzie miała szansę przejść do kolejnego etapu w drużynie swojego trenera.

Zobacz: Maria Sadowska tęskni za „The Voice of Poland”, ale nie wróci do obsady. Powód? Fani gwiazdy będą zachwyceni [WIDEO]

Margaret w The Voice of Poland

Okazuje się, że także drugi uczestnik będzie miał szansę zostać w programie. Podobnie jak w poprzednich edycjach show, trenerzy mieli szansę podkradania sobie uczestników. Wcześniej mogli to zrobić jedynie trzy razy w ciągu wszystkich bitew, teraz nadszedł czas na zamiany. Od najbliższej soboty, przez kolejne trzy tygodnie, wokalni trenerzy będą mogli podbierać sobie uczestników bez limitów. W związku z tym ostateczny skład osób, które zawalczą o miejsce w Nokaucie, poznamy dopiero podczas ostatnich Bitew.

W jednym z duetów, który zmierzy się na muzycznym ringu, zobaczymy Iwonę Kmiecik i Kacpra Fułka z drużyny Margaret. Para wykona utwór Against All Odds z repertuaru Phila Collinsa. Kogo wokalistka zabierze ze sobą do kolejnego etapu? Z kim uczestnicy muzycznego show będą musieli się zmierzyć podczas Bitew? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2.

Zobacz: The Voice of Poland” znika z anteny! W ramówce pojawi się jeszcze większy hit


Voice of Poland X dziesiąta edycja - Kacper Fulek i Iwona Kmiecik

Voice of Poland X dziesiąta edycja - Kacper Fulek i Iwona Kmiecik

Voice of Poland X dziesiąta edycja - Kacper Fulek i Iwona Kmiecik

Voice of Poland X dziesiąta edycja - Kacper Fulek i Iwona Kmiecik

Margaret zerwała międzynarodowy kontrakt

Margaret zerwała międzynarodowy kontrakt

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×