Szukaj

Teraz to Kate Middleton została w tyle! Meghan Markle pierwszą w historii księżną nominowaną do słynnej nagrody

Meghan Markle, księżna Kate

Meghan Markle, księżna Kate

Meghan Markle nominowana do Teen Choice Awards 2018

Meghan Markle od momentu wstąpienia do rodziny królewskiej na każdym kroku udowadnia, że wzięła sobie na poważnie nowe obowiązki związane z byciem księżną Sussex. Tym razem jednak doczekała się nominacji w konkursie Teen Choice Awards, który kojarzony jest głownie z show-biznesem

Teen Choice Awards to transmitowany przez telewizję FOX plebiscyt, w którym głosy oddawane są za pomocą mediów społecznościowych przez użytkowników w wieku 13-19 lat, a laureaci wyłaniani są w kategoriach muzyki, filmu, sportu, telewizji i właśnie mody.

Meghan Markle na gali z Britney Spears?

W związku z faktem, że poprzednimi laureatkami nagród były m.in. Miley Cyrus i Britney Spears, które uchodzą za kontrowersyjne artystki, pojawiły się głosy, że księżnej Sussex nie wypada pojawić się w takim towarzystwie, jednak, jak możemy zauważyć, od pojawiania się Amerykanki w Royal Family mamy do czynienia ze zmianą wizerunku jej członków, a zwycięstwo w tym plebiscycie dałoby jasny znak, że również wśród nastolatków istnieje duże zainteresowanie tym, co dzieje się wśród brytyjskiej monarchii.

Meghan Markle z nominacją do Emmy?

Warto dodać, że USA Network ogłosiło, iż Meghan Markle będzie brana pod uwagę przy ogłaszaniu kolejnych nagród Emmy za drugoplanową rolę w serialu Suits, gdzie wcieliła się w młodą i ambitną prawniczkę Rachel Zane.

W przypadku otrzymania któregokolwiek z wyróżnień byłaby to pierwsza sytuacja, w której nagrodzona w tych konkursach zostanie osoba z angielskiej rodziny królewskiej.

Czy księżne powinny być również obecne w show-biznesie?

Meghan Markle pozwala sobie na więcej niż księżna Kate. Na Royal Ascot złamała żelazną zasadę! Powód może was rozbawić

Meghan Markle nosi niedrogie rzeczy z sieciówki, a przy tym zachwyca! Swoją ostatnią stylizacją oczarowała cały świat mody!

Ale wpadka! Szwedzka księżna w ślubnej sukni Meghan Markle! Nawet buty i fryzurę miała identyczne!


Meghan Markle na wyścigach konnych w Ascot, 2018

Meghan Markle na wyścigach konnych w Ascot, 2018

Meghan Markle na wyścigach konnych w Ascot, 2018

Meghan Markle na wyścigach konnych w Ascot, 2018

Książę Harry i Meghan Markle na wyścigach konnych w Ascot, 2018

Książę Harry i Meghan Markle na wyścigach konnych w Ascot, 2018

Dodaj komentarz

 • ala pisze:

  Megan to typowa aktora tu też gra swoją rolę , jak długo jej sie uda wdzięczyć za pozycję , trudno nie przebierać w kreacjach przy kasie księcia. Ten medialny zachwyt jej osoba jest dołujący i żenujący.

 • Gość pisze:

  Do cytryna: A ja polecam słownik ortograficzny i powrót do klas 1-3 SP. Język polski- niedostateczny.

 • Kasia pisze:

  Nie mam nic przeciw księżnej Kate ale ona ma taki zacięty wyraz twarzy . Wygląda na wiecznie niezadowolona nawet jak się uśmiecha. A Megan jest zawsze słodka . I ma przepiękny uśmiech.

 • cytryna pisze:

  ale się ubrała ta megen taki kapelusz to nie modne wogóle jak nie wiem poco takie bez guście totalne skoro tak się ubrała to nie mam gustu wogóle pozdrawiam niech skożysta z pomocy stylistki polecam a nie pchać się do mieiów jak tak to nie moja sprawa jak się ubrała keit miltenton tak samo jak megen pozdrawiam

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×