Szukaj

Wpadka Polsatu. Niechcący ujawniono nazwisko największej gwiazdy „Tańca z gwiazdami”

Taniec z gwiazdami: uczestnicy

Taniec z gwiazdami: uczestnicy

Taniec z gwiazdami 11 wiosną na antenie Polsatu. By podgrzać nieco atmosferę oczekiwania, od jakiegoś czasu stacja na swoim Instagramie ujawnia nazwiska gwiazd. Przez przypadek zdradzono więcej, niż planowano. 

Taniec z gwiazdami 11 wiosną wróci na ekrany telewizorów. Na parkiecie pojawi się cała plejada gwiazd. Wiadomo, że do rywalizacji o Kryształową Kulę staną m.in. Anna Karwan, Marcin Bosak, czy Tomasz Oświeciński. Systematycznie w mediach społecznościowych są ujawniane nowe nazwiska.

Czy wśród nich znajdzie się jedna z popularniejszych aktorek młodego pokolenia, Julia Wieniawa? Na ten temat mówi się od dawna. Oficjalnie przez długi czas nikt tego nie potwierdzał.

Julia Wieniawa w programie Taniec z gwiazdami 11. Z kim zatańczy?

Wieniawa w swoich mediach społecznościowych ogłosiła, że ma dla obserwujących niespodziankę, którą ogłosi w czwartek, o godzinie 15:00. Rozpoczęła oficjalne odliczanie i zanim wybiła godzina zero, na swoim Instastory pokazała kulisy sesji zdjęciowej.

Julia Wieniwa przygotowuje się do sesji w Tańcu z gwiazdami

Julia Wieniwa przygotowuje się do sesji w Tańcu z gwiazdami

Chociaż o tym, jakie jest to przedsięwzięcie fani mieli dowiedzieć się dopiero o wybranym przez aktorkę czasie, produkcja Tańca z gwiazdami  popsuła niespodziankę. Znacznie wcześniej na Instagramie programu pokazywano kulisy sesji zdjęciowej z udziałem uczestników.

Na Instastory znalazła się także Wieniawa, której nazwiska przecież oficjalnie nie potwierdzono. Chociaż produkcja już usunęła wpis, wpadki odkręcić się nie da. Na szczęście informację potwierdziła sama zainteresowana:

No i stało się! Większość z Was już się domyślała o jaką niespodziankę chodziło… nic dziwnego, skoro ta informacja przeciekła dawno do mediów. Ale dopiero teraz mogę oficjalnie potwierdzić swój udział w kultowym „Tańcu z gwiazdami”. Już jako mała dziewczynka marzyłam o zatańczeniu na tym słynnym parkiecie, ale dopiero teraz poczułam, że jest to dobry czas! Czuję naprzemiennie strach i podekscytowanie tym faktem. Nie ukrywam, że to będzie dla mnie coś zupełnie nowego, ponieważ nigdy nie uczyłam się tańca towarzyskiego. Mam nadzieję, że sobie poradzę i będziecie mnie wspierać podczas tej przygody. Bardzo, ale to bardzo się cieszę, że Was mam i oczywiście liczę na Wasze głosy – napisała aktorka.

View this post on Instagram

No i stało się! Większość z Was już się domyślała o jaką niespodziankę chodziło… nic dziwnego, skoro ta informacja przeciekła dawno do mediów ???? Ale dopiero teraz mogę oficjalnie potwierdzić swój udział w kultowym „Tańcu z gwiazdami”. Już jako mała dziewczynka marzyłam o zatańczeniu na tym słynnym parkiecie, ale dopiero teraz poczułam, że jest to dobry czas! Czuję naprzemiennie strach i podekscytowanie tym faktem. Nie ukrywam, że to będzie dla mnie coś zupełnie nowego, ponieważ nigdy nie uczyłam się tańca towarzyskiego. Mam nadzieję, że sobie poradzę i będziecie mnie wspierać podczas tej przygody. Bardzo, ale to bardzo się cieszę, że Was mam i oczywiście liczę na Wasze głosy ????????

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Taniec z gwiazdami 11 – Julia Wieniawa w programie. Z kim zatańczy?

Z kim zatańczy Wieniawa? Wśród potencjalnych partnerów aktorki wymienia się Stefano Terazzino, który przyznał, ze Julia byłaby idealną dla niego kandydatką:

Partnerki poznajemy na sali. Ale słyszymy plotki. Z tego co widziałem, są dwie super partnerki, z których bym się cieszył. To Julia Wieniawa – jest malutka, ciemna i młoda. I Ania Karwan, która też jest niezbyt wysoka. Bo reszta, te które słyszałem, one są wysokie. Więc to zawsze trudniej – zdradził reporterce Jastrząb Post.

Czekamy na oficjalne potwierdzenie tych informacji.

Zobacz także: Julia Wieniawa miała chłopaka geja? Gwiazda pierwszy raz opowiedziała o swoich łóżkowych podbojach


Julia Wieniwa przygotowuje się do sesji w Tańcu z gwiazdami

Julia Wieniwa przygotowuje się do sesji w Tańcu z gwiazdami

Julia Wieniawa w bieliźnie. Nowy film Patryka Vegi

Julia Wieniawa w bieliźnie. Nowy film Patryka Vegi

Julia Wieniawa w DDTVN wspiera WOŚP

Julia Wieniawa w DDTVN wspiera WOŚP

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×