NewsyTabloid ujawnił nazwisko pierwszej gwiazdy "Tańca z gwiazdami 6"!

Tabloid ujawnił nazwisko pierwszej gwiazdy "Tańca z gwiazdami 6"!

Tabloid ujawnił nazwisko pierwszej gwiazdy "Tańca z gwiazdami 6"!
Karolina Stęclik
26.04.2016 07:38, aktualizacja: 26.04.2016 11:01

Taniec z Gwiazdami to od lat jeden z najbardziej lubianych i najchętniej oglądanych programów rozrywkowych. I nic w tym dziwnego. W końcu to okazja do tego, aby zobaczyć polskie gwiazdy podczas zmagań z niełatwymi tanecznymi choreografiami. Choć aktualna, 5. edycja show, jeszcze się nie zakończyła, już trwają rozmowy odnośnie kolejnej.

Głównym tematem dyskusji są uczestnicy programu. Kto tym razem pokaże swoje taneczne umiejętności na parkiecie? Fakt ujawnił pierwsze, najbardziej prawdopodobne nazwisko. Okazuje się, że w 6. edycji Tańca z Gwiazdami wystąpi Agnieszka Więdłocha!

Tabloid zdradził, że aktorka otrzymała już propozycję i poprosiła o kilka dni na podjęcie decyzji.

Agnieszka dostała telefon od producentów show. Nie odmówiła i obiecała, że się zastanowi, bo do jesiennej edycji zostało przecież jeszcze sporo czasu. To ona może dyktować teraz warunki. - zdradza informator

Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że udział Agnieszki w show znacznie podniósłby oglądalność, a sama artysta byłaby niezaprzeczalnie jedną z największych atrakcji programu. W końcu niedawno gwiazda zadebiutowała na wielkim ekranie, w głównej roli w filmie Planeta Singli. Od jakiegoś czasu widzowie mogą też ją obserwować w nowym serialu stacji Polsat Powiedz Tak. Jakby tego było mało, jej nazwisko stało się gorące także dzięki zaręczynom z Antonim Pawlickim.

Myślicie, że Agnieszka zgodzi się na propozycję Polsatu? Z kim waszym zdaniem powinna zatańczyć? :)

Agnieszka Więdłocha wystąpi w 6. edycji "Tańca z Gwiazdami"?
Agnieszka Więdłocha wystąpi w 6. edycji "Tańca z Gwiazdami"?
Agnieszka Więdłocha wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami 6."?
Agnieszka Więdłocha wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami 6."?
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także