Szukaj

Zmiany w jury „Tańca z gwiazdami” tuż przed startem programu! Kto i dlaczego znika z obsady? Jest komentarz produkcji

Skład jury 10. edycji Tańca z gwiazdami ulegnie zmianie! W nowym sezonie z obsady znika jeden z jurorów. Kogo i dlaczego nie zobaczymy?
Jury zmiany

Jury zmiany

Taniec z gwiazdami, to show, które od lat przyciąga widzów przed telewizory. To oni obserwują zmagania znanych osób, które w walce o Kryształową Kulę, uczą się trudnych choreografii i układów. Kolejna, dziesiąta już edycja programu, na antenie Polsatu pojawi się jesienią. Nic więc dziwnego, że niedawno oficjalnie ujawniono taneczne duety.

Zobacz: Reni Jusis wreszcie zdradziła, z kim zatańczy w „Tańcu z gwiazdami”! Znamy oficjalną listę wszystkich par 10. edycji show!

Chociaż pary spędzają czas podczas treningów, do mediów dotarła informacja o tym, że ich zmagania będzie oceniać nie cztero, a trzyosobowe jury. Do programu nie wróci Ola Jordan, która podobno zrezygnowała z powodów osobistych:

Ola Jordan nie pojawi się w najnowszej edycji programu, a w jury zasiądzie tylko trzech jurorów – przyznała w rozmowie z Plotkiem osoba z produkcji.

Okazuje się, że gwiazda prawdopodobnie jest w ciąży. Jak przyznają osoby z otoczenia Jordan, tancerka spodziewa się długo wyczekiwanego maleństwa:

Spełniło się marzenie Oli. Wraz z mężem oczekują na narodziny dziecka – przyznaje informator Party.

Zobacz: Ola Jordan jest w ciąży i nie wystąpi w kolejnej edycji „Tańca z gwiazdami”? Podobno jest na to dowód

Ola Jordan – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 3

Ola Jordan odchodzi z Tańca z gwiazdami

Ola Jordan jest w ciąży? 

Na ten moment gwiazda oficjalnie nie skomentowała tych doniesień. Jeśli jednak okazałyby się one prawdziwe, spełniłoby się jedno z największych marzeń tancerki. Przypomnijmy, że tancerka już jakiś czas temu w rozmowie z jednym z tygodników przyznawała, że w ten sposób uszczęśliwiłaby siebie i jej męża Jamesa Jordana:

To jedyny prezent, jaki chciałabym mu dać. Sądziłam, że jak większość kobiet sama zdecyduję o tym, kiedy będę miała dziecko. Że najpierw zrobię karierę, a potem urodzę – przyznała w rozmowie z Hello.

Czekamy więc na oficjalny komentarz gwiazdy.

Zobacz: Ola Jordan o reakcji Brytyjczyków na wieść o porodzie Meghan Markle! Jak ocenia imię syna książęcej pary? [WIDEO]

Ola Jordan z mężem w Hello

Ola Jordan z mężem w Hello


Ola Jordan z mężem na imprezie

Ola Jordan z mężem na imprezie

Ola Jordan i James Jordan na Syco Summer Party

Ola Jordan i James Jordan na Syco Summer Party

Ola Jordan - Taniec z Gwiazdami, odcinek 8

scena z: Ola Jordan, fot. Baranowski/AKPA

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×