Szukaj

Dziś wraca „TZG”. Faworyta zżera stres, ale nie Julię Wieniawę. Na próbie doszło do bolesnego upadku

Taniec z gwiazdami

Taniec z gwiazdami

Taniec z gwiazdami wraca na antenę po przerwie związanej z obostrzeniami wprowadzonymi w związku z pandemią koronawirusa. Jak czują się uczestnicy na kilka godzin przed startem nowego odcinka?

Taniec z gwiazdami 11 w marcu zadebiutował na antenie Polsatu. Do rywalizacji stanęło jedenaście par, które były gotowe do walki o Kryształową Kulę. Już w drugim odcinku wydawało się, że widzów czekają niezapomniane emocje. Julia Wieniawa i Stefano Terazzino zdobyli komplet punktów, prawie wszyscy poprawili taneczne umiejętności.

Ze względu na obostrzenia wprowadzone w związku z pandemią koronawirusa stacja postanowiła wstrzymać nagrywanie kolejnych odcinków i przenieść rywalizację na jesień. Decyzja była sporym zaskoczeniem nie tylko dla uczestników, ale także prowadzących. Nikt nie miał jednak wątpliwości, że była słuszna:

Uważam, że była to bardzo słuszna decyzja. Idąc na próby czułem, że może to być nasz ostatni program – komentował Krzysztof Ibisz w rozmowie z Jastrząb Post.

Taniec z gwiazdami wraca na antenę. Uczestnicy o emocjach za kulisami

Taniec z gwiazdami powraca na ekrany telewizorów. W piątkowy wieczór na antenie zagości pierwszy po przerwie odcinek. Wiadomo jednak, że na parkiecie nie pojawią się wszystkie gwiazdy. Z udziału w dalszej rywalizacji zrezygnowali Marcin Bosak i Janja Lesar.

Na kilka godzin przed startem programu Fakt postanowił sprawdzić, jak czują się uczestnicy. Sylwester Wilk, który jest uważany za jedngo z faworytów do wygranej, komentuje, że pojawił się stres:

Jest stres. Wszyscy się trochę przejmujemy, bo już w pierwszym odcinku mogą odpaść dwie pary. Dajemy z siebie sto procent i wiem, że na parkiecie wszyscy będą walczyć, żeby przejść dalej.

Julia Wieniawa wyznała, że bardzo czeka na start programu:

Bardzo czekałam na ten dzień. Po takiej przerwie jeszcze bardziej doceniam każdą chwilę spędzoną w tym programie i mam nadzieję, że każdy taniec będzie mi dostarczał mnóstwo radości.

Na próbie doszło jednak do bolesnego upadku. Aktorka chciała wykonać jeden z ruchów, poślizgnęła się i upadła na kolana. Całą sytuację pokazano na profilu programu na Instagramie.

Czekacie na start rywalizacji?


Taniec z gwiazdami - gwiazdy nagrywają spot jesiennej edycji

Taniec z gwiazdami - gwiazdy nagrywają spot jesiennej edycji

Taniec z gwiazdami 11 – odcinek 2

Taniec z gwiazdami 11 – odcinek 2

Hanna Żudziewicz, Sylwester Wilk - Taniec z gwiazdami 11

Hanna Żudziewicz, Sylwester Wilk - Taniec z gwiazdami 11

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×