Sposobów na kaca są dziesiątki, ale takiego jeszcze nie znaliśmy. Syn Magdy Gessler zdradził swój sekret

Magda Gessler i syn Tadeusz Muller

Magda Gessler i syn Tadeusz Muller

Syn Magdy Gessler zdradził, co jego zdaniem jest najlepsze na kaca. Okazuje się, że ma niezawodny sposób na ozdrowienie.

Magda Gessler to niezaprzeczalny autorytet kulinarny w naszym kraju. Znają ją niemal wszyscy. Gwiazda jest właścicielką kilku luksusowych restauracji, a od 10 lat jest królową polskiej telewizji. Jej program Kuchenne Rewolucje widzowie pokochali już od pierwszego odcinka. Motto, którym się kieruje, to: „ma być smacznie jak u mamy”. Cała Polska czerpie garściami z jej rad i kulinarnych trików.

Restauratorka, oprócz prowadzenia z sukcesem restauracji, jest także mamą dwójki dorosłych już dzieci – córki Lary oraz syna Tadeusza, który jest owocem pierwszego małżeństwa Magdy z dziennikarzem Vololkhartem Müllerem. Po jego śmierci gwiazda wróciła z Madrytu do Polski i ponownie wyszła za mąż za Piotra Gesslera.

Tadeusz nie jest częstym bywalcem w mediach, ale zdarza mu się udzielać wywiadów. W jednym z nich opowiedział o rewolucji w swoim życiu uczuciowym. Po 13 latach rozstał się z Blanką Zawadą.

Bardzo dojrzałą decyzję podjęli wspólnie i nadal pozostają w dobrych relacjach. Łączą ich nie tylko sprawy zawodowe, ale także psy, które traktują jak własne dzieci.

Po bardzo dobrym związku przyszła pora na zmianę. Rzeczywiście, rozstaliśmy się po 13 latach z Blanką, ale nadal utrzymujemy relacje zawodowe, mamy wspólne psy i dużo rzeczy, które musimy wspólnie prowadzić. Takie są zmiany – powiedział reporterce Jastrząb Post.

Tadeusz Muller zdradza swój sekret na pozbycie się kaca

Muller jest młodym człowiekiem, któremu czasem zdarza się zaszaleć na imprezie. A jak wiadomo, po takich szaleństwach częstym gościem jest kac. Jednak syn Magdy Gessler nie boi się tej przypadłości, ma swój niezawodny sposób, który zawsze działa. Na łamach Faktu, zdecydował się zdradzić przepis na niego.

Nie jest to ani mocny sen, ani zestaw witamin. Tadeusz włącza program Kuchenne Rewolucje, gdzie ogląda mamę, która na ekranie strofuje innych i rzuca talerzami. Ten widok od razu stawia go na nogi.

Kiedy mam tzw. syndrom dnia poprzedniego, to zarzucam szlafrok i odpalam Kuchenne Rewolucje. To mój ulubiony program na ten stan – mówi w Fakcie.

Na szczęście takie sytuacje nie zdarzają się zbyt często.

Kaca, aż tak bardzo ostatnio nie przeżywam, bo jestem na diecie sokowej. Dzięki niej mam dobrze zregenerowaną wątrobę i zauważyłem, że ten następny dzień nie jest wcale taki trudny.

A Wy macie jakieś swoje sprawdzone sposoby na kaca?


Tadeusz Muller i Blanka Zawada – 1800 gramów

Tadeusz Muller i Blanka Zawada – 1800 gramów

Tadeusz Muller i Blanka Zawada razem na salonach

Tadeusz Muller i Blanka Zawada razem na salonach

Magda Gessler i syn Tadeusz Muller

Magda Gessler i syn Tadeusz Muller

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×