Szukaj

Jarosław Bieniuk pokazał zdjęcie syna ze szpitala! Zaapelował do Jurka Owsiaka w imieniu swoim i Anny Przybylskiej

Jarosław Bieniuk wspiera Jurka Owsiaka

Jarosław Bieniuk apeluje do Jurka Owsiaka

Jarosław Bieniuk zareagował na informację o rezygnacji Jurka Owsiaka z funkcji prezesa fundacji WOŚP. Poruszony piłkarz opublikował zdjęcie swojego starszego syna tuż po narodzinach i zaapelował do szefa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w imieniu swoim i Anny Przybylskiej. Co napisał?

Śmierć prezydenta Gdańska wywołała falę nieprzewidzianych, okropnych zdarzeń. Polska pogrążyła się w żałobie, a Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy straciła swoje serce i mózg operacji – Jurek Owsiak podał się do dymisji podczas konferencji prasowej. Fani, którzy od lat wspierają WOŚP i wiedzą jak wiele pracy Owsiak wkładał w nią każdego roku, zaczęli protestować na portalach społecznościowych i błagać go, by się nie poddawał. Do tego protestu przyłączył się także Jarosław Bieniuk.

Ukochany zmarłej Anny Przybylskiej udostępnił na swoim Instagramie poruszający apel do Owsiaka i pokazał zdjęcie swojego synka, Szymona, którego życie uratowano jedynie dzięki sprzętowi szpitalnemu zapewnionemu przez WOŚP:

PANIE JURKU! Mój starszy syn Szymon, urodził się z zapaleniem płuc .Zamiast do domu trafił na 2 tygodnie na Odział Intensywnej Opieki Noworodka w Klinice Neonatologii w Poznaniu. Ratowano mu życie w inkubatorze zakupionym przez WOŚP! Nigdy nie zapomnę, kiedy jako młodzi, przerażeni rodzice patrzyliśmy na małe serduszko przyklejone do boku aparatury, która ratowała życie naszemu dziecku. Obiecaliśmy sobie, że będziemy wspierać Pana i Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy do końca świata i jeden dzień dłużej .Dlatego przyłączam a właściwie to przyłączamy się razem z Anią do apelu aby się Pan nie poddawał ! Jest Pan nam potrzebny !#muremzajurkiem

Nie jest jedyną gwiazdą, która wyraziła poparcie dla Owsiaka. W social mediach zapanowała prawdziwa burza po oświadczeniu szefa WOŚP, który złożył swoją rezygnację gdy do mediów trafiła informacja o śmierci Pawła Adamowicza.

Myślicie, że uda im się odwieść Jurka od tej decyzji?

Z OSTATNIEJ CHWILI: Jerzy Owsiak REZYGNUJE z funkcji prezesa WOŚP! [WIDEO]

Ostre słowa zbulwersowanego Jerzego Owsiaka po brutalnym ataku nożownika na prezydenta Gdańska!

Bez tajemniczej „Dzidzi” nie byłoby WOŚP! Kim jest żona Jurka Owsiaka?


Jarosław Bieniuk pokazał zdjęcie synka Szymona po narodzinach

Jarosław Bieniuk pokazał zdjęcie synka Szymona po narodzinach

Jarosław Bieniuk wspiera Jurka Owsiaka

Jarosław Bieniuk wspiera Jurka Owsiaka

Anna Przybylska z synem Szymonem

Anna Przybylska z synem Szymonem

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×