Szukaj

Jarosław Bieniuk pokazał zdjęcie syna ze szpitala! Zaapelował do Jurka Owsiaka w imieniu swoim i Anny Przybylskiej

Jarosław Bieniuk wspiera Jurka Owsiaka

Jarosław Bieniuk apeluje do Jurka Owsiaka

Jarosław Bieniuk zareagował na informację o rezygnacji Jurka Owsiaka z funkcji prezesa fundacji WOŚP. Poruszony piłkarz opublikował zdjęcie swojego starszego syna tuż po narodzinach i zaapelował do szefa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w imieniu swoim i Anny Przybylskiej. Co napisał?

Śmierć prezydenta Gdańska wywołała falę nieprzewidzianych, okropnych zdarzeń. Polska pogrążyła się w żałobie, a Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy straciła swoje serce i mózg operacji – Jurek Owsiak podał się do dymisji podczas konferencji prasowej. Fani, którzy od lat wspierają WOŚP i wiedzą jak wiele pracy Owsiak wkładał w nią każdego roku, zaczęli protestować na portalach społecznościowych i błagać go, by się nie poddawał. Do tego protestu przyłączył się także Jarosław Bieniuk.

Ukochany zmarłej Anny Przybylskiej udostępnił na swoim Instagramie poruszający apel do Owsiaka i pokazał zdjęcie swojego synka, Szymona, którego życie uratowano jedynie dzięki sprzętowi szpitalnemu zapewnionemu przez WOŚP:

PANIE JURKU! Mój starszy syn Szymon, urodził się z zapaleniem płuc .Zamiast do domu trafił na 2 tygodnie na Odział Intensywnej Opieki Noworodka w Klinice Neonatologii w Poznaniu. Ratowano mu życie w inkubatorze zakupionym przez WOŚP! Nigdy nie zapomnę, kiedy jako młodzi, przerażeni rodzice patrzyliśmy na małe serduszko przyklejone do boku aparatury, która ratowała życie naszemu dziecku. Obiecaliśmy sobie, że będziemy wspierać Pana i Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy do końca świata i jeden dzień dłużej .Dlatego przyłączam a właściwie to przyłączamy się razem z Anią do apelu aby się Pan nie poddawał ! Jest Pan nam potrzebny !#muremzajurkiem

Nie jest jedyną gwiazdą, która wyraziła poparcie dla Owsiaka. W social mediach zapanowała prawdziwa burza po oświadczeniu szefa WOŚP, który złożył swoją rezygnację gdy do mediów trafiła informacja o śmierci Pawła Adamowicza.

Myślicie, że uda im się odwieść Jurka od tej decyzji?

Z OSTATNIEJ CHWILI: Jerzy Owsiak REZYGNUJE z funkcji prezesa WOŚP! [WIDEO]

Ostre słowa zbulwersowanego Jerzego Owsiaka po brutalnym ataku nożownika na prezydenta Gdańska!

Bez tajemniczej „Dzidzi” nie byłoby WOŚP! Kim jest żona Jurka Owsiaka?


Jarosław Bieniuk pokazał zdjęcie synka Szymona po narodzinach

Jarosław Bieniuk pokazał zdjęcie synka Szymona po narodzinach

Jarosław Bieniuk wspiera Jurka Owsiaka

Jarosław Bieniuk wspiera Jurka Owsiaka

Anna Przybylska z synem Szymonem

Anna Przybylska z synem Szymonem

Dodaj komentarz

 • Wolontariusz pisze:

  Jurek nie powinien odchodzić pod wpływem hejtu. Osoby podejmujace się misji publicznej nie mogą być kapryśne jak dzieci. Jak nie chce dzikiego kraju niech krzewi cywilizację a nie mnoży wiochy. Powinien wyrazić skruche za nieadekwatne zachowanie po zamachu w Gdańsku („bawmy się dalej” itp), trochę odpocząć i ruszać dalej. Nikt nie oczekuję rezygnacji i kroku w tył gdyż zniecheci to wszystkich.

 • Gość por ucznik Borewicz pisze:

  Zaplute karły antymilicyjnej reakcji , znów plują

 • Gość pisze:

  Jakim prawem -wy – 14, 37 uważacie się za Naród , kto was upoważnił ?

 • Gość pisze:

  Czy my jako naród musimy ziać jadem , obrażać wszystko opluć. Proszę nie słuchać tych małych ludzi i robić swoje

 • Gość pisze:

  Nie mów lepiej nic…gościu

 • Gość pisze:

  z przybylskiej zrobia matke boska

 • Gość pisze:

  Najbardziej ratuje zdrowie , aparat do obliczania % CUKRU w CUKRZE.

 • do Gość pisze:

  Mój 7-dniowy syn tez leżał w inkubatorze zakupionym przez WOŚP. Było ratowane jego życie, w tym z powodu sepsy. a w szpitalu nie było miejsc. Umieścili go w inkubatorze WOŚP-u …, Dzisiaj żyje i ma się bardzo dobrze.

 • Złoty Melon pisze:

  Co teraz będzie , gdy zabraknie tego bezinteresownego filantropa wszechczasów ?

 • Gość pisze:

  AZTORIN? To chyba jakas IV liga!

 • Gość pisze:

  Zauwazylam pewna prawidlowosc, im wiecej godzin dzieli nas od tego tragicznego zdarzenia, tym wiecej jest fanow (czytaj: darczyncow) WOSP. Przynajmniej tak wynikaloby z prawdopodobnie nie spreparowanego na te okazje sondazu na stronie. Na poczatku proporcje przedstawialy sie 3:1. To naprawde czysto polska specjalnosc. Dla ludzi posiadajacych pewna zawartosc szarej substancji w mozgownicach komentarz jest zbedny.

 • Gość pisze:

  Nie, nie! Nie sluchac ludzi „zawistnych i msciwych” tylko piramidalnie durnych i naiwnych! Coz zrobiliby biedni polaczkowie z polaczkowa, gdyby Owsik nie urzadzil im corocznego rzekomego odpustu?

 • Gość pisze:

  Alez oczywiscie, wszystkie (wszystkich) corki, synow, dziadkow, babcie, wujkow, ciocie, szwagrow, szwagierek, tesciowe, tesciow, kuzynki, kuzynow, bratanice, bratankow,siostrzenice, siostrzencow, synowe, zieciow, wnuczki, wnukow, prawnuczki, prawnukow, siostry, braci oraz wszystkich pozostalych krewnych, powinowatych, przyjaciol i znjamoych, delikatnie tylko wspominajac wszystkie psy i koty (rowniez te bezdomne) URATOWAL WYLACZNIE SPRZET ZAKUPIONY PRZEZ OWSIKA

 • Gość pisze:

  Moja córkę tez uratowal sprzęt od WOŚP wiec prosze sie nie poddawac i dalej walczyc w słusznej sprawie. Nie slychac ludzi zawistych i msciwych

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×