Szukaj

Syn Moniki Zamachowskiej wytatuował prawie całą rękę. Dziara nastolatka wygląda jak dzieło sztuki

Monika Zamachowska z synem

Monika Zamachowska z synem

Monika Zamachowska aktualnie wybrała się na krótki urlop. Nad Bałtykiem towarzyszy jej ukochany syn Tomasz. Na jednym ze zdjęć opublikowanych przez jego mamę widać, że na jego ciele znajduje się bardzo odważny tatuaż. 

Monika Zamachowska to trzykrotna mężatka. Z drugiego małżeństwa ze szkockim pilotem – Jamie’em Malcolmem, ma dwoję dzieci: syna Tomasza Davida oraz córkę Zofię. Dziennikarka w 2014 roku wyszła za mąż za polskiego aktora – Zbigniewa Zamachowskiego, z którym do dzisiaj tworzy szczęśliwą rodzinę.

Aż trudno uwierzyć, ale dzieci dziennikarki są już nastolatkami. Gwiazda często w mediach opowiada o swoich metodach wychowawczych. Nie jest ona nadopiekuńczą matką. Chce jak najszybciej nauczyć swoje dzieci samodzielności i nie ma zamiaru trzymać ich pod kloszem. Nie jest typową Matką -Polką, która zamierza przede wszystkim ochronić swoje maleństwa. Wręcz przeciwnie chce, aby jak najszybciej jej pociechy poznały smak odpowiedzialności i dorosłego życia.

Syn gwiazdy Tomasz ma już 18-lat i jest pełnoletni. Wkrótce do grona dorosłych dołączy także Zosia, która w tym roku skończyła 16 lat. Jak każda mama, Monika ma również wiele obaw o przyszłość swoich dzieci, ale jak widać, jej metody wychowawcze powoli odnoszą dobre skutki. Jej nastoletni syn nie jest już bowiem tylko na garnuszku sławnej mamy. Chłopak od jakiegoś czasu pracuje jako dostawca jedzenia.

Syn Moniki Zamachowskiej z odważnym tatuażem

Tomasz swoim podejściem do życia udowodnił, że mama wychowała go na bardzo odpowiedzialnego człowieka. Młodość jednak rządzi się swoimi prawami. Syn gwiazdy będąc na wakacjach ze swoją mamą, na jednym ze zdjęć pochwalił się bardzo ciekawym tatuażem. Arcydzieło, które znajduje się na jego ręku, zaczyna się na ramieniu i widać, że swój koniec może mieć w okolicach nadgarstka. Jest to odważne posunięcie ze strony nastolatka.

Gwiazda od kilku dni znajduje się w nadmorskim kurorcie Rewal i chwali się pięknymi zdjęciami z pobytu nad Bałtykiem. Jak podoba Wam się tatuaż Tomasza? Naszym zdaniem to prawdziwe arcydzieło.

 


Tomasz syn Moniki Zamachowskiej

Tomasz syn Moniki Zamachowskiej

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska z synem

Monika Zamachowska z synem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×