Nie uwierzycie, gdzie pracuje syn Kayah! 21-letni Roch nie tylko spełnia się zawodowo – jest też zakochany po uszy!

Kayah - syn

Kayah - syn

Kayah wychowuje syna Rocha Rooyensa. Młody mężczyzna ma już 21 lat. Czym się zajmuje i gdzie mieszka? Nie jest to już żadną tajemnicą. 

Kayah, to piosenkarka, która z show biznesem związana jest od lat. W tym czasie nie tylko wydała wiele ponadczasowych hitów, które zapewniają jej niegasnącą popularność, ale także zgromadziła wokół siebie sporą grupę fanów, którzy regularnie przychodzą na jej koncerty.

Zobacz: Kayah zrobiła sobie operację plastyczną uszu. Odkopaliśmy jej zdjęcie sprzed zabiegu! Różnicę widać gołym okiem

Syn Kayah ma już 21 lat. Czym się zajmuje?

Gwiazda, oprócz tego, że występuje na scenie, jest przede wszystkim mamą. Wychowuje syna Rocha, który jest owocem miłości artystki i Rinke’go Rooyens’a. Nie jest tajemnicą, że artystka i producent filmowy przez kilka lat byli małżeństwem, postanowili się jednak rozstać. Kiedy dojrzeli do tej decyzji, dbali o to, by syn potrafił odnaleźć się w nowej sytuacji:

Był okres potężnego buntu, ale oboje trzymali rękę na pulsie. Dbali o to, żeby się nie pogubił. Wierzą, że teraz pójdzie właściwą drogą – informuje znajomy gwiazd w rozmowie z Życiem na gorąco. 

Zobacz: Kayah wyciągnęła stare zdjęcie z Edytą Bartosiewicz. Imprezowały przy wannie pełnej szampana! To dopiero hit

Kayah pokazała syna na Instagramie, Roch Rooyens

Kayah pokazała syna na Instagramie, Roch Rooyens

Czym więc zajmuje się syn Kayah? Pracuje z tatą w firmie producenckiej i podobno bardzo dobrze się w tym odnajduje. Telewizja jest jego żywiołem. Młody mężczyzna skończył niedawno 21 lat. Nadal mieszka z mamą, a od czterech lat także ze swoją dziewczyną.

Piosenkarka znana jest z tego, że bardzo chroni swojego życia prywatnego. Na próżno więc szukać w jej mediach społecznościowych aktualnych zdjęć jej syna.

Zobacz: Kayah opowiedziała o swojej przemianie. Sześć lat temu wydarzyło się coś szczególnego. Dzisiaj inspiruje innych

 


Kayah pokazała syna na Instagramie, Roch Rooyens

Kayah pokazała syna na Instagramie, Roch Rooyens

Kayah – wybory parlamentarne 2019

Kayah – wybory parlamentarne 2019

Kayah

Kayah

Komentarze

  • Gośćewa,p pisze:

    panie,premierze,jezeli,pieliegniarki,hcca,podwyszki,to,my,hcemy,godnie,zeby,traktowac,pacjetuw,poniewasz,sa,traktowani,bardzo,zle,sa,okradani,z,komurek,i,rzeczy,a,niema,odwiedzin,a,oni,robia,co,hca,oni,sie,zaztawiaja,ze,my,nie,odpowiadamy,to,przsepraszam,ale,odwiedzin,niema,lekarze,zamiast,robic,protezy,sprzedawaja,na,lewo,a,tu,sie,zastawiaja,korona,wirus,i,klamia.ze,jest,zrobiona,proteza,a,rodzinie,klamia,beszczelnie,i,za,lekarzy,prosze,sie,wziasc,powinna,byc,kontrola,musza,sie,rozliczyc,aprzyjmuja,w,panstwowyh,szpitalah,my,mamy,dosc,okradania,n,n,z,oni,tylko,podwyszki,hca,a,nic,nie,robia,my,nic,nie,widzimy,bo,nas,niewpuszczaja,do,szpitala,co,robia,z,tymi,pacjetami,to,okradaja,pieliegniarki,lub,lekarze,lu,pogotowia,to,wszystko,jak,sepy,oni,sie,powinni,sie,rozliczyc

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×