NewsyKayah pochwaliła się niespodzianką przygotowaną przez syna. 22-letni Roch nieźle ją zaskoczył. A jaki z niego przystojniaczek

Kayah pochwaliła się niespodzianką przygotowaną przez syna. 22‑letni Roch nieźle ją zaskoczył. A jaki z niego przystojniaczek

Kayah
Kayah
Zuza Maciejewska

10.08.2021 17:20, aktual.: 10.08.2021 21:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kayah i Rinke Rooyens poznali się w pracy. Piosenkarka prowadziła program, za którego powstanie odpowiadał producent. Połączyło ich silne uczucie. To ono sprawiło, że 5 sierpnia 1998 roku postanowili się pobrać. Kilka miesięcy później, 1 grudnia, powitali na świecie syna, Rocha. Chociaż małżonkowie tworzyli dobrze dobrany duet, nie przetrwał on próby czasu. W 2002 roku zdecydowali o separacji. Osiem lat później się rozwiedli.

Mimo iż gwiazda i jej były mąż nie są razem, łączą ich przyjacielskie relacje. Dowodem może być fakt, że Kayah była jednym z gości, którzy bawili się na ślubie Rooyensa i Joanny Przetakiewicz. Projektantka w rozmowie z Jastrząb Post przyznała, że ona i piosenkarka darzą się bardzo dużym szacunkiem:

Ja Kayah znam odkąd miałam 17-18 lat. Nie byłyśmy nigdy koleżankami, ale zawsze ją lubiłam. I bardzo ją lubię i szanuję do tej pory. Podziwiam jako artystkę. Jest mamą Rocha, jest to była żona Rinke i nie wyobrażam sobie, żeby nie było jej na naszym ślubie, więc bardzo się cieszę, że będzie.

Kayah: niespodzianka przygotowana przez syna. Co zrobił Roch?

W zeszłym roku syn Kayah i Rooyensa świętował 22. urodziny. Dumni rodzice upamiętnili ten fakt w social mediach. Podzielili się aktualnymi i archiwalnymi fotografiami syna, a także skierowali do niego piękne życzenia (pisaliśmy o tym tutaj).

Niedawno to 22-latek postanowił zaskoczyć mamę. Kayah była jedną z gwiazd Lubliner Festival. Podczas swojego występu pochwaliła się niespodzianką, którą przygotował dla niej syn. Roch przyjechał na wspomniany koncert i postanowił wesprzeć mamę, która nie ukrywała swojego zaskoczenia:

To dla mnie nowość — komentowała ze sceny.

Super Express podaje, że Roch nie był sam. Zabrał swoich kolegów, a także tatę jednego z nich. Chociaż gwiazda nie spodziewała się takiego zachowania ze strony syna, dała z siebie wszystko. Podobno dała niesamowity występ, który publiczność nagrodziła gromkimi oklaskami. Warto wspomnieć, że syn Kayah jest bardzo przystojnym mężczyzną. O tym, jak aktualnie wygląda, możecie się przekonać zaglądając do galerii.

Roch Rooyens
Roch Rooyens
Roch Rooyens
Roch Rooyens
Roch Rooyens i Rinke Rooyens
Roch Rooyens i Rinke Rooyens
Kayah, Rinke Rooyens, syn Roch
Kayah, Rinke Rooyens, syn Roch
Kayah — Sylwester 2013 r.
Kayah — Sylwester 2013 r.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także