Sylwester 2021 TVP. Magda Narożna zaskoczyła fanów. Nigdy nie była tak skromna. Zakryła się od stóp do głów

Magda Narożna - sylwester 2021 TVP

Magda Narożna - sylwester 2021 TVP

Sylwester TVP 2021. Jedną z gwiazd sceny w Zakopanem była Magdalena Narożna, jak zwykle nie zawiodła ze stylizacją. Zobaczcie zdjęcia z jej występu. 

Sylwester Marzeń z Dwójką rozpoczął się punktualnie o godzinie 20.00. widzowie przed telewizorami i fani zgromadzeni pod sceną z wielką niecierpliwością czekali na moment, w którym pojawiają się na niej polskie i zagraniczne gwiazdy. W tym roku impreza ponownie wróciła do Zakopanego, co wiąże się nie tylko z muzycznymi doznaniami, ale też z piękną scenerią. Przez kilka dni na Równi Krupowej powstawała niezwykła scena, którą rozświetliło mnóstwo reflektorów. Na zamontowanych dookoła ekranach pojawiły się wspaniałe animacje.

Wśród gwiazd, które miały okazję wystąpić podczas koncertu zorganizowanego przez TVP był między innymi Zespół Piękni i Młodzi na czele z Magdą Narożną. Wokalistka już kilka dni wcześniej przybyła na Podhale, a podczas wyjazdu towarzyszy jej ukochany, Krzysztof Byniak. Piosenkarka i jej partner pochwalili się między innymi wspólnym odpoczynkiem w jacuzzi, gdzie relaksowali się w strojach kąpielowych na mrozie.

Sylwester 2021 TVP. Magda Narożna – występ i stylizacja

Magda Narożna wraz z zespołem Piękni i Młodzi zyskała ogromną popularność w momencie, gdy pojawiła się w programie Must Be The Music. Chociaż talent show nie udało się wygrać, to i tak otworzyło im ono drogę do wielkiej kariery. Niemal od razu po zakończeniu formatu stali się jedną z najpopularniejszych formacji muzyki disco-polo. Nie dziwi więc to, że są jedną z największych gwiazd Sylwestra Marzeń z Dwójką.

Magda Narożna zawsze dba o niesamowite sceniczne stylizacje. Tym razem zaskoczyła jednak bardzo skromną stylizacją. Zrezygnowała z charakterystycznego irokeza na głowie i wystąpiła w czarnej długiej sukience i płaszczu. Pazura całej stylizacji dodawały jedynie złote zdobienia w folklorystycznym stylu. Jak Wam się podoba artystka w takim wydaniu?

Zdjęcia z występu Magdy Narożnej i zespołu Piękni i Młodzi zobaczycie w naszej galerii.


Magda Narożna - sylwester 2021 TVP

Magda Narożna - sylwester 2021 TVP

Magda Narożna - sylwester 2021 TVP

Magda Narożna - sylwester 2021 TVP

Magda Narożna - sylwester 2021 TVP

Magda Narożna - sylwester 2021 TVP

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×