Sylwester 2021 TVP. Magda Narożna z ukochanym szaleją w jacuzzi. Błogi relaks w bikini na mrozie

Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna będzie jedną z gwiazd sylwestra w TVP. Wokalistka już jest w Zakopanem, gdzie relaksuje się w objęciach ukochanego. Zobaczcie zdjęcia. 

Sylwester Marzeń z Dwójką już 31 grudnia, co oznacza, że gwiazdy już zjechały się do Zakopanego. W tym roku huczna impreza ponownie wróciła do zimowej stolicy kraju. Wczoraj odbyły się pierwsze próby na okazałej scenie, która naprawdę robi wrażenie.

W mieście pojawił się też Jacek Kurski, który osobiście dogląda tego, na jakim etapie są przygotowania do sylwestrowej nocy. Towarzyszą mu tam żona Joanna, a także córeczka Anna Klara.

W Zakopanem pojawiła się także Magda Narożna, czyli wokalistka zespołu Piękni i Młodzi. Będzie ona jedną z gwiazd nadchodzącego wielkimi krokami koncertu. Przypomnijmy, że od kilku lat żegna ona stary rok na scenie. Podczas jednego z minionych sylwestrów za kulisami doszło do bójki pomiędzy nią a byłym mężem, który był wówczas członkiem formacji. Po awanturze został wykluczony z zespołu, a jego miejsce zajął inny wokalista.

Magdalena Narożna z partnerem w basenie

Magdalena Narożna zawsze daje wspaniałe show, które porywa publiczność zgromadzoną pod sceną, a także widzów przed telewizorami. Podczas występów nie brakuje jej energii, którą obdziela także swoich fanów. Gwiazda już jest w Zakopanem i na dzień przed sylwestrem postanowiła się zrelaksować. Podczas wyjazdu towarzyszy jej ukochany. Od dłuższego czasu wokalistka spotyka się z Krzysztofem Byniakiem, który nie odstępuje ukochanej na krok.

Magda i Krzysiek pomimo niskiej temperatury wskoczyli do basenu zewnętrznego. Wokalistka wybrała czerwone bikini, a z jej twarzy nie schodzi uśmiech. Widać, że relaks w objęciach ukochanego bardzo jej służy. Za ich plecami rozciąga się obłędny widok na Tatry.

Już jutro widzimy się przed telewizorami lub w Zakopanem 🙂 od rana intensywnie działaliśmy na Krupówkach:) teraz chwila dla siebie i relaks 🙂 pozdrawiamy Was serdecznie @krzysiek_byniak – napisała.

Pod postem natychmiast pojawiły się komentarze od fanów, którzy nie tylko nie mogą napatrzeć się na zakochanych, ale także z niecierpliwością czekają na występ Pięknych i Młodych.

  • Wspaniale.
  • Jest Madzia jest impreza.
  • Miłego odpoczynku. Dajcie czadu jutro.
  • Miłego odpoczynku.
  • Czekam na jutro.

Czekacie, aż Madzia pojawi się na scenie podczas Sylwestra Marzeń?


Magda Narożna i Krzysztof Byniak

Magda Narożna i Krzysztof Byniak

Piękni i Młodzi, Magdalena Narożna - konferencja „Sylwestra Marzeń z Dwójką”

Piękni i Młodzi, Magdalena Narożna - konferencja „Sylwestra Marzeń z Dwójką”

Magda Narożna — Sylwester Marzeń 2019

Magda Narożna — Sylwester Marzeń 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×