Sylwester 2021. ABBA w TVP. Czy to prawdziwy zespół? Jak teraz wyglądają wokaliści?

Oryginalny skład zespołu ABBA

Oryginalny skład zespołu ABBA

ABBA na sylwestrze 2021 w TVP. Czy to prawdziwy zespół? Jak teraz wyglądają Agnetha, Bjorn, Benny i Frida? Zobacz zdjęcia.

Zespół ABBA powstał w Szwecji w 1972 roku. W jego skład wchodzili pierwotnie Agnetha Fältskog, Björn Ulvaeus, Benny Andersson, Anni-Frid Lyngstad. Grupa grała muzykę w stylu pop, pop-rock, disco. Muzycy wylansowali hity, takie jak: Waterloo, Mamma Mia, Chiquitita, Thank You For The Music czy The Winner Takes It AllZespół w pierwotnej formie działał tylko przez 10 lat – do 1982 roku. Choć działali tak krótko, to udało mu się sprzedać ponad 400 milionów płyt na całym świecie. Kapelę niespodziewanie reaktywowano w 2018 roku.

ABBA wypuściła pierwsze nowe piosenki we wrześniu tego roku. Chodzi o I Still Have Faith In You i Don’t Shut Me Down. Utwory możecie odsłuchać poniżej.

Na początku listopada ukazał się ich album pt. Voyage. Tuż przed premierą zagrali kilka koncertów. Na jednym z nich doszło do tragedii, w której wyniku zginęły dwie osoby. Przeczytacie o tym TUTAJ. Fani niestety nie na długo nacieszyli się powrotem grupy. Jeszcze na jesieni Björn Ulvaeus i Benny Andersson zapewnili, że wspomniany Voyage będzie ich ostatnią płytą.

Tak teraz wygląda prawdziwa ABBA:

Wiele osób odebrało to jako jednoznaczną zapowiedź końca zespołu. Dlaczego więc TVP ogłosiło, że ABBA pojawi się na ich imprezie sylwestrowej? Czy ABBA na sylwestrze 2021 jest prawdziwa?

Sylwester 2021 TVP. Czy ABBA jest prawdziwa?

Niestety, ale na Sylwestrze 2021 w TVP pojawił się jedynie zespół The Music From ABBA – Arrival From Sweden, który składa się z muzyków grających stare przeboje ABBY. To wielkie rozczarowanie dla fanów szwedzkiej grupy. Na świecie istnieje wiele grup zajmujących się odtwarzaniem starych hitów.

Na szczęście, Jacek Kurski przygotował też inne atrakcje. Na jego sylwestrze pojawiła się plejada prawdziwych gwiazd z Polski i zagranicy. Wśród nich m.in.: Julio Iglesias Junior, Jason Derulo, Maryla Rodowicz, Sławomir, Marcin Miller, Piękni i Młodzi, Magda Narożna, Maja Hyży, Rafał Brzozowski, Roxana Węgiel, Francesco Monte, Weekend.


ABBA

ABBA

ABBA

ABBA

ABBA

ABBA

Komentarze

 • Wat pisze:

  Też nie lubie troli pisowsko-ruskich obrazajacych ludzi!

  • Patryjota pisze:

   Ale z Ciebie prostak typowa POlszewicka szuja. PIS to Ruscy ,Niemcy ? Zdecydujcie się SBeccy kolaboranci KŁAMCY I ZŁODZIEJE ! Kto tu obraża Wy jesteście w tym najlepsi !

 • Gość halszka pisze:

  Nienawidzę platfusów to.jest.tłum zakomeksionych imbecyli beż szkoły,po.zaocznych na niczym s
  Ię.nie znają pokazali to.przez.8 lat jacy.są.tępi.

 • Gość pisze:

  A widząc Sławomira i Kajrę słabo już się robi kto ich jeszcze może zdzierżyć bo ja żygam na ich widok

 • ola pisze:

  Od Sylwestra Kocham PIS.

 • Gopro pisze:

  Pieniądze będą znikały, niestety, czeka nas inflacja galopująca.

 • nienawidzę prawicy pisze:

  nienawidzę pisu
  dobrze o tym wiesz
  też nienawidź pisu
  zobacz jak to jest
  od 2015 niszczony
  opluty obrażany
  zniszcz swą złą uległość
  chuj w pisowskie plany

 • Gość pisze:

  Jakieś głupoty opowiadasz… Od początku był to program zawierający część dokumentalna oraz koncert. Dla nikogo nie było to tajemnica, że to wysteo był z playbacku wynikało to z obaw managera, że Polacy technicznie programu nie będą w stanie na żywo przygotować.

 • Miłośnik zespołu ABBA Tomek pisze:

  ABBA w studio 2 z 1976 fatalny playback
  Gdy pokazali wtedy 1wszy raz ten program był extra.
  Teraz gdy dodali szczegóły dotyczące ich przylotu
  Do Polski sam występ wypadł naprawdę słabo przez ten playback
  Muzyka wyprzedziła ruch ust Agnethy I Fridy

 • Gość pisze:

  Taki live co to za miesiąc a lipiec ha ha aby od sylwestra cały rok był extra by marzenia się spełniały i pieniądze nie znikały wszystkiego naj naj z Nowym 2022 roku i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×