NewsySylwester 2021. TVP ściągnęła jeszcze jedną zagraniczną gwiazdę. Fani Eurowizji oszaleją z radości

Sylwester 2021. TVP ściągnęła jeszcze jedną zagraniczną gwiazdę. Fani Eurowizji oszaleją z radości

Sylwester Marzeń z Dwójką 2021
Sylwester Marzeń z Dwójką 2021
Sebastian
30.12.2021 17:20, aktualizacja: 30.12.2021 21:13

Sylwester Marzeń z Dwójką to jedno z największych widowisk muzycznych w Polsce. Koncert organizowany jest przez stację TVP od 2004 roku. Odbywa się on w największych miastach w kraju. W zeszłych latach sylwestrowa scena stawała w Krakowie, Łodzie czy we Wrocławiu. W tym roku produkcja postanowiła zorganizować show w Zakopanem na Głównej Równi Krupowej. Rafał Brzozowski nie ukrywa podekscytowania wyglądem trzypoziomowej sceny:

Największa impreza sylwestrowa zbliża się wielkimi krokami. Właśnie zrobiłem sobie taki spacerek. Jest scena, która się jeszcze montuje. Super to wygląda, taki trochę pałac lodowy w tym roku. Wieczorem będzie to po prostu pięknie wyglądało w światłach – zapewnia Brzozowski.

Sylwester 2021 TVP. Kto wystąpi?

Przygotowania do sylwestra 2021 w TVP rozpoczęły się wraz z początkiem grudnia. To wtedy na miejsce przyjechały pierwsze tiry, w których znajdował się niezbędny sprzęt do zbudowania sceny.

TVP zakończy ten rok z przytupem. Ostatni wieczór roku umilą widzom oraz zebranej publiczności występy takich gwiazd jak: Maryla Rodowicz, Roksana Węgiel, Sławomir, Boys, Piękni i Młodzi, Rafał Brzozowski, Karolina Stanisławczyk, Kuba Szwajkowski, Maja Hyży, Piotr Kupicha czy Stanisław Karpiel-Bułecka. Nie zabraknie światowych gwiazd. Wystąpią m.in. Thomas Anders oraz starszy brat Enrique IglesiasaJulio Iglesias Junior.

Prezes zarządu TVP Jacek Kurski poinformował na swoim Twitterze, że gwiazdą wieczoru będzie Jason Derulo. Trzeba przyznać, że stacja ma rozmach:

Sylwester Marzeń wraca do Zakopanego. Do plejady gwiazd polskich i europejskich dołącza dziś megagwiazda światowa - amerykański wokalista, kompozytor, producent i tancerz Jason Derulo. Polacy zasługują na najlepszych artystów i Telewizja Polska im to zapewnia. Bądźmy razem.

Sylwester 2021. TVP ściągnęła gwiazdę Eurowizji 2021

Okazuje się jednak, że Telewizja Polska nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa jeśli chodzi o zagraniczne sławy. Sylwestrową noc w stolicy polskich gór uświetni również występ włoskiej piosenkarki Senhit.

Artystka miała okazję dwukrotnie reprezentować San Marino podczas Konkursu Piosenki Eurowizji. 42-latka po raz pierwszy wystąpiła tam w 2011 roku z utworem Stand By. W tym roku pojawiła się ponownie, tym razem z piosenką Adrenalina. Na scenie towarzyszył jej amerykański raper Flo Rida. Jej występ był na tyle dobry, że bez problemu awansowała do finału show, w którym mogła liczyć na maksymalną notę, czyli 12 punktów z Polski.

Senhit miała już okazję gościć w Polsce. Na początku bieżącego roku wystąpiła w teleturnieju Jaka to melodia?, gdzie zaśpiewała w duecie z Rafałem Brzozowskim. To będzie jej druga wizyta w naszym kraju.

Senhit pokazała zdjęcia z Zakopanego. Zachwyciła się m.in. masłem uformowanym na kształt choinki oraz zdała krótką relację z próby. To tam miała okazję poznać Maję Hyży, która wszystko pokazała na Instagramie.

Czekacie na występ gwiazdy podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką? Poniżej występ Senhit na finale Eurowizji:

  • Maja Hyży i Senhit
  • Senhit w Zakopanem
  • Senhit w Zakopanem
  • Senhit i Rafał Brzozowski | fot. YouTube
  • Senhit | fot. Instagram.com/senhitofficial
  • San Marino Eurowizja 2021 - Senhit, Adrenalina
  • Eurowizja 2021: San Marino i Senhit Zadik, fot.  EBU / ANDRES PUTTING
[1/7] Maja Hyży i Senhit
Zobacz także