Szukaj

Edyta Górniak, Michał Szpak, Michał Wiśniewski… Gigantyczne wynagrodzenie dla gwiazd w Sylwestra! Opublikowano pełny ranking!

Gwiazdy zarobki w sylwestra

Ile zarobią gwiazdy w Sylwestra 2018?

Edyta Górniak, Michał Szpak, Michał Wiśniewski, Boys… Ile zarobią gwiazdy w Sylwestra w 2018 roku? Kto dostał największą stawkę? Która stacja wydała najwięcej na artystów? Zobacz nieoficjalny ranking Super Expressu.

Górniak, Szpak, Zenek… Zarobki w Sylwestra 2018

31 grudnia to jeden z najważniejszych dni w roku, który umilają nam gwiazdy swoimi sylwestrowymi występami. Największe skupisko sław możemy oczywiście zobaczyć na antenie czołowych stacji telewizyjnych – Polsatu, TVN i TVP. Obecność mocnego nazwiska na scenie jest gwarantem wysokiej oglądalności, a co za tym idzie – wiąże się z wysokimi stawkami wśród topowych artystów. Ile zarobią gwiazdy w Sylwestra 2018?

Jak informuje Super Express, muzycy za wykonanie kilku swoich piosenek zarabiają od kilkunastu nawet do 120 tysięcy złotych. Według gazety najwyższą stawkę wynegocjowała Edyta Górniak, która w tym roku wystąpi na koncercie TVN-u w Warszawie:

Ma to być ponoć nagroda za jej lojalność w grudniu wobec stacji. Edyta wystąpiła już w koncercie mikołajowym, zaśpiewa w TVN z okazji rocznicy powstania wielkopolskiego i przywita z nimi Nowy rok – informuje tabloid.

Na podium tuż za nią znalazła się Maryla Rodowicz, która podobno zarobi 90 tysięcy złotych oraz Agnieszka Chylińska z 80 tysiącami złotych. Wysoko w stawce uplasowali się także: Michał Szpak (70 tys.), Michał Wiśniewski (60 tys.) oraz Ewa Farna (60 tys. zł). Ranking zamykają Zenek Martyniuk (50 tys. zł) oraz Zespół Boys (40 tys.).

Na czyje show czekacie najbardziej? Pełną listę gwiazd trzech największych koncertów sylwestrowych w kraju znajdziecie tutaj.

TVN pokaże najlepszy Sylwester w historii! Na scenie największe gwiazdy: Edyta Górniak, Bajm, Agnieszka Chylińska

TVP poszalało z zagranicznymi gwiazdami na Sylwestra 2018! Wiemy kogo zaprosił Jacek Kurski!

To już pewne! Wiadomo, gdzie trzy największe stacje zorganizują Sylwestra 2018!


Jak spędzasz sylwestra?

×