Już dzisiaj Sylwester 2018! Jakie gwiazdy wystąpią podczas telewizyjnych koncertów? Sprawdź, kto zaśpiewa w TVP, TVN i Polsacie!

sylwester 2018 TVP TVN Polsat

sylwester 2018 TVP TVN Polsat

Sylwester 2018 w telewizji

Polsat, TVP, TVN – Chorzów Śląski, Zakopane, Warszawa. Już dzisiaj Sylwester 2018. Jakie gwiazdy gdzie wystąpią?Agnieszka Chylińska, Edyta Górniak, Zenek Martyniuk, Michał Szpak, Maryla Rodowicz, Beata i Bajm. Podajemy pełną listę.

Sylwester 2018 w Polsacie – Chorzów Śląski

W zeszłym roku Polsat zorganizował wydarzenie na katowickim Spodku. Ze względu na trwający szczyt klimatyczny, który odbywa się w tym miejscu, stacja musiała znaleźć inne miejsce. Okazuje się jednak, że z tych okolic rezygnować nie zamierza i zorganizuje go na Stadionie w Chorzowie Śląskim.

Od jakiegoś czasu wiadomo, że wieczór ten uświetni koncert Michała Szpaka. Okazuje się, że na scenie pojawi się także Maryla Rodowicz. To jednak nie jedyne gwiazdy, które umilą ten czas.

Jak informują wirtualnemedia.pl  dla publiczności wystąpi wiele znanych i lubianych osób. Będą to m.in.:  Sławomir, Michał Wiśniewski, Cleo, Enej, Feel, Ewa Farna, Cleo, Grzegorz Hyży, Łobuzy, Ewelina Lisowska, Piersi i Mateusz Ziółko.

Zaśpiewają również artyści zagraniczni: The Show – A Tribute to Abba, Liz Mitchell z grupy Boney M oraz The Gipsy Band.

Sylwester 2018 w TVN – Warszawa

Ze sprawdzonego miejsca postanowił nie zrezygnować TVN. Podobnie jak w ubiegłym roku, władze stacji zdecydowały się na Warszawę.

Na scenie pojawią się m.in. Edyta GórniakAgnieszka Chylińska i zespół Bajm. Przed warszawską publicznością zaprezentują się także Andrzej Piaseczny, Ira, Wilki, Anna Wyszkoni, Natalia Nykiel, Sarsa, Sound’n’Grace, Blue Cafe, Izabela Trojanowska, Małgorzata Ostrowska, Anna Karwan, Smolasty i Sławek Uniatowski.

Tradycyjnie stacja zadbała o dobrych prowadzących. Nad przebiegiem imprezy czuwać będą bowiem Magda MołekFilip Chajzer, Marcin Prokop, Augustin Egurrola oraz Gabi Drzewiecka.

Sylwester 2018 w TVP 2 – Zakopane

Pewne jest także, że Sylwester z Dwójką zostanie zorganizowany w Zakopanem. W górskiej scenerii nie zabraknie zespołu Akcent z Zenkiem Martyniukiem, zwyciężczyni tegorocznej Eurowizji Junior Roksany Węgiel oraz Sylwii Grzeszczak.

Dla publiczności wystąpią również Natalia Szroeder, Marcin Miller z zespołem Boys, Margaret, Dawid Kwiatkowski, Michał Szczygieł, Radosław Liszewski z zespołem Weekend, Paweł Stasiak oraz Golec uOrkiestra.

Prezes TVP zadbał również o zagraniczne gwiazdy. Kto wystąpi na Sylwestrze 2018 z Dwójką? Widzowie TVP zobaczą i usłyszą popularny włoski duet Al Bano i Romina Power, Ricchi e Poveri oraz Thomasa Andersa z Modern Talking.

Sylwester marzeń 2018 w TVP poprowadzą: niezawodna Barbara Kurdej-Szatan, przystojny Tomasz Kammel oraz Mateusz Szymkowiak.

Najważniejsza noc w roku zbliża się wielkimi krokami. Będziecie oglądać którąś z tych stacji?

Gwiazdy promują Sylwester w TVP2: Sławomir, Zenon Martyniuk, Dawid Kwiatkowski, Marcin Miller

Sławomir Zapała zna swoją wartość! Zaśpiewał „Miłość w Zakopanem” i zarobił prawie jak Beyonce!

Norbi stracił palce w Sylwestra?! Zabawa petardami nie wyszła mu na dobre!


Marta Gałuszewska - Why don’t we go (Eurowizja 2018, preselekcje)

Marta Gałuszewska - Why don’t we go (Eurowizja 2018, preselekcje)

Zenon Martyniuk i Akcent - Przez Twe Oczy Zielone - Sylwester 2017 TVP, Zakopane

Zenon Martyniuk i Akcent - Przez Twe Oczy Zielone - Sylwester 2017 TVP, Zakopane

Zenon Martyniuk i Akcent - Przez Twe Oczy Zielone - Sylwester 2017 TVP, Zakopane

Zenon Martyniuk i Akcent - Przez Twe Oczy Zielone - Sylwester 2017 TVP, Zakopane

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×