Gwiazdy promują Sylwester w TVP2: Sławomir, Zenon Martyniuk, Dawid Kwiatkowski, Marcin Miller

konferencja "Sylwester z TVP"

konferencja "Sylwester z TVP"

Sylwester 2018 w TVP2 – konferencja prasowa

Sylwester w TVP 2: Sławomir Zapała, Zenek Martyniuk, Roksana Węgiel, Marcin Miller, Radosław Liszewski oraz inne gwiazdy zaśpiewają 31 grudnia podczas koncertu Dwójki w Zakopanem. Na konferencji sylwestrowej pojawiły się gwiazdy, które wystąpią na scenie. Zobacz zdjęcia.

Gwiazdy Sylwestra marzeń w Zakopanem

12 grudnia odbyła się konferencja poprzedzająca Sylwester 2018 w TVP2. Już wiadomo, że impreza odbędzie się w Zakopanem w rytmach ukochanego przez Polaków disco polo.

Podczas konferencji poinformowano, że na scenie pod Giewontem wystąpią wspaniałe gwiazdy. Wśród nich nie zabraknie zespołu Akcent z Zenkiem Martyniukiem, zwyciężczyni tegorocznej Eurowizji Junior Roksany Węgiel, pojawi się również Sylwia Grzeszczak, Natalia Szroeder, Marcin Miller z zespołem Boys, Margaret, Dawid Kwiatkowski, Michał Szczygieł, Radosław Liszewski z zespołem Weekend, Paweł Stasiak oraz Golec uOrkiestra.

Prezes TVP zadbał również o zagraniczne gwiazdy. Kto wystąpi na Sylwestrze 2018 z Dwójką? Widzowie TVP zobaczą i usłyszą popularny włoski duet Al Bano i Romina Power, Ricchi e Poveri oraz Thomasa Andersa z Modern Talking.

Sylwester marzeń 2018 w TVP poprowadzą: niezawodna Barbara Kurdej-Szatan, przystojny Tomasz Kammel oraz Mateusz Szymkowiak.

Na konferencji prasowej pojawiły się główne gwiazdy sylwestrowej imprezy w Zakopanem: Zenon Martyniuk, Sławomir Zapała, Paweł Stasiak, Michał Szczygieł, Tomasz Kammel, Paweł Golec i Łukasz Golec, Damian Michałowski, Radosław Liszewski, Dawid Kwiatkowski, Roksana Węgiel, Marcin Miller.

Zdjęcia w galerii.

Piękna żona Daniela Martyniuka wreszcie pokazała swój ciążowy brzuch! Jest już bardzo duży!

Wydało się! Król disco-polo został dziadkiem! Ukrywał ten fakt od dwóch miesięcy!

Śliczna córeczka Sylwii Grzeszczak zaliczyła swój debiut w social mediach! Wygląda jak aniołek!


Dawid Kwiatkowski - Sylwester 2018 z TVP, konferencja

Dawid Kwiatkowski - Sylwester 2018 z TVP, konferencja

Roksana Węgiel - Sylwester 2018 z TVP, konferencja

Roksana Węgiel - Sylwester 2018 z TVP, konferencja

Sławomir Zapała i Kajra - Sylwester 2018 z TVP, konferencja

Sławomir Zapała i Kajra - Sylwester 2018 z TVP, konferencja

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×