Szukaj

Takiego talk-show w polskiej telewizji jeszcze nie było! Polsat przygotował dla swoich widzów prawdziwą PETARDĘ!

"Story of my life" w wiosennej ramówce Polsatu

Program Story of my life w telewizji Polsat

Do tej pory niezaprzeczalnym hitem na antenie Polsatu był niezwykle popularny Taniec z Gwiazdami. Show, które przygotowuje się właśnie do kolejnej edycji podbiło serca Polaków, zgromadziło na parkiecie największe nazwiska z rodzimego show-biznesu i zrobiło prawdziwą furorę. To jeden z niewielu tak chętnie oglądanych programów, ale wszystko wskazuje na to, że już wiosną będzie miał konkurencję z prawdziwego zdarzenia.

Jak donoszą Wirtualne Media, stacja jest w trakcie produkowania zupełnie nowego talk-show. W wiosennej ramówce ma pojawić się program, który w Brazylii, na Litwie, Ukrainie, w Rosji czy w Finlandii miał niesamowicie wysoką oglądalność i zgromadził przed telewizorami całe tabuny widzów. Mowa oczywiście o formacie Story of my Life. 

Story of my Life to produkcja w oryginalne rozpisana i stworzona przez Talpę – holenderską firmę produkcyjną, która tworzy między innymi dla RTL4, na antenie którego zadebiutował wzbudzający sporo emocji program. W każdym odcinku inna para młodych celebrytów przechodzi niesamowitą metamorfozę – są postarzani o 25 lub 50 lat i na antenie opowiadają o swoim spojrzeniu na związek w przyszłości. Dzielą się również wrażeniami związanymi z tak – w niektórych przypadkach – drastycznymi metamorfozami.

Oprócz Story of my Life w wiosennej ramówce stacji zadebiutują również dwa duże formaty o tematyce randkowej: Take me Out i Wyjdź za mnie. Wygląda na to, że Polsat jest nastawiony na wywoływanie łez – ze wzruszenia i ze śmiechu.

Jak wam się podoba pomysł na nowy program? Kogo najchętniej zobaczylibyście w pierwszym sezonie?

Polsat podbiera gwiazdy TVP! W “Tańcu z gwiazdami 8” zobaczymy najbardziej znane twarze konkurencji!

Fanów zamurowało! Gwiazda “Tańca z gwiazdami” mówi dość i odchodzi z show! “Program i Polsat są innym światem”

The Voice” zdetronizowane? Nie pomogła nawet obecność Michała Szpaka! Wiemy jaki program okazał się HITEM jesiennej ramówki!


Sylwia Grzeszczak - Sylwester 2017 Polsat Katowice

Sylwia Grzeszczak - Sylwester 2017 Polsat Katowice

Golec uOrkiestra - Sylwester 2017 Polsat Katowice

Golec uOrkiestra - Sylwester 2017 Polsat Katowice

Agata Buczkowska - Sylwester 2017 Polsat Zakopane

Agata Buczkowska - Sylwester 2017 Polsat Zakopane

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×