Szukaj

Edyta Górniak promuje kolekcję ubrań NOWĄ PIOSENKĄ! Allan jest zachwycony [WIDEO]

Nowa piosenka Edyty Górniak dla Naoko 2016

Nowa piosenka Edyty Górniak dla Naoko 2016

Piosenka promująca kolekcję ubrań Edyta Górniak dla Naoko

Praca nad nową płytą Edyty Górniak trwa w najlepsze. Zanim album trafi do sklepów, gwiazda przygotowała dla fanów niespodziankę w postaci kolekcji ubrań z towarzyszącymi jej hasłami – od popularnego Every moment is good to change everything po nawiązujące do eurowizyjnej piosenki Be grateful. Bluzy już pierwszego dnia stały się sprzedażowym hitem w internetowych butikach. Teraz przyszła pora na zaprezentowanie oficjalnego filmu promującego kolekcję Edyta Górniak x Naoko.

W krótkim filmie Edyta wystąpiła w roli modelki prezentując na sobie wszystkie projekty. Całości towarzyszy wpadająca w ucho muzyka. Fani zaczęli zastanawiać się, czy piosenka w tle to zapowiedź kolejnego singla.

Jak oceniacie spot promujący kolekcję ubrań Edyty Górniak? Wideo trafiło nawet na Facebook Allana Krupy, który przed znajomymi oznajmił, że jest dumny ze swojej mamy. Zapewne nie tylko on 🙂

O tym, gdzie kupić bluzy Edyty Górniak, za ile i jakie modele przeczytacie tutaj: Zobacz wszystkie modele ubrań z kolekcji stworzonej przez Edytę Górniak i sprawdź, ile kosztują [FOTO + CENY]

Klubowe piosenki Edyty Górniak

Chociaż Edyta Górniak słynie z przepięknych ballad, ma też na swoim koncie kilka bardziej dynamicznych, klubowych utworów. Wystarczy chociażby wrócić do czasów drugiej międzynarodowej płyty artystki Invisible, z której pochodzi europejski hit Impossible. Ostatnią piosenkę w podobnym klimacie Górniak wydała w 2012 roku, mowa o utworze Consequences, do którego powstała polskojęzyczna wersja pt. Co tylko chcesz.

Spot promujący kolekcję ubrań Edyty Górniak dla Naoko

Spot promujący kolekcję ubrań Edyty Górniak dla Naoko


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×