Kuba Wojewódzki ujawnia SMS-y od Małgorzaty Rozenek: „Dawno nie dostałem tak niesmacznych, zaborczych i wynikających z pychy wiadomości”. Co pisała?

Kuba Wojewódzki i Małgorzata Rozenek

Kuba Wojewódzki i Małgorzata Rozenek

Kuba Wojewódzki upublicznił treść SMS-ów, jakie lata temu wysłała do niego Małgorzata Rozenek. Zdradził, że złożyła mu niemoralną propozycję.

Małgorzata Rozenek to jedna z najpopularniejszych gwiazd stacji TVN. Na antenie zadebiutowała niespełna dekadę temu w programie Perfekcyjna Pani Domu. Bardzo szybko udowodniła, że doskonale odnajduje się w roli prowadzącej. Stacja zaangażowała ją do kolejnych produkcji, co umocniło jej pozycję w show-biznesie.

Gwiazda jest prawdziwą kobietą sukcesu. Poza pracą na planach zdjęciowych spełnia się jako bizneswoman. Jest właścicielką dwóch firm – cateringowej oraz odzieżowej. Ostatnio spełniła marzenie o stacjonarnym butiku w centrum Warszawy. Jej sklep rozpoczął działalność na tzw. polskiej Fifth Avenue – czyli przy ulicy Mokotowskiej, na której swoje sklepy mają czołowi projektanci.

Aż trudno uwierzyć, że pracę ta dobrze łączy z wychowaniem trojga dzieci: Stanisława, Tadeusza i Henia.

Konflikt Kuby Wojewódzkiego z Małgorzatą Rozenek

Małgorzata stroni od publicznych przepychanek. Niekiedy zdarza się, że to osoby trzecie ją zaczepiają i musi zareagować. Nie od dziś wiadomo, że Kuba Wojewódzki nie darzy sympatią koleżanki ze stacji. Ich batalia sprzed 5 lat miała swój finał w sądzie. To jednak nie zraziło Króla TVN, który kilka tygodni temu pojawił się na kanapie Dzień Dobry TVN i powiedział, że „Rozenek jest dla niego najśmieszniej ubraną Polką, która sprzedaje prywatność swoją i swoich dzieci”. Gwiazda starała się zachować stoicki spokój, jednak w końcu mu odpowiedziała.

Temat ich konfliktu ponownie wrócił. Zdaje się, że tym razem jest jeszcze poważniej. 58-latek w rozmowie Krzysztofem Stanowskim dla Kanału Sportowego przede wszystkim zdradził, że nie przegrał sprawy sądowej z Rozenek, jak twierdził nieistniejący już magazyn Flesz.

Nie przegrałem. Wycofane zostały zarzuty w momencie, kiedy byłem z tabunem ludzi – wyznał.

Jakie SMS-y Małgorzata Rozenek wysyłała do Kuby Wojewódzkiego?

Kuba zdradził, jak wyglądało jego pierwsze spotkanie w sądzie z Małgorzatą. Poinformował, że prezenterka stworzyła listę mężczyzn, z którymi chciałaby się umówić:

Jedziemy na pierwszą rozprawę. Ze mną jedzie tabun osób. Bardzo dużo kobiet związanych z TVN-em, które opowiadały o pewnej liście, o której opowiadała Małgosia. Opowiadała, że miała taką listę i sobie odhaczała: z tym bym się spotkała, z tym nie, z tym bym chciała. Tam byli mężczyźni, którzy mieli partnerki – twierdzi. I ja sobie nie życzyłem, żeby moje służbowe spotkanie z Małgosią Rozenek zamieniło się w jej próbę flirtu ze mną na poziomie dresiarskim. Na poziomie tak nieetycznym, tak niesmacznym, zawierającym propozycje tak wulgarne i prymitywne, że dla beki zostawiłem sobie te SMS-Y.

Dodał, że jemu również składała niemoralne propozycje, na co ma dowody w postaci SMS-ów. Podobno to one wpłynęły na wycofanie pozwu przez Rozenek:

To były jednoznaczne propozycje seksualne i ja mam te SMS-y. I zdeponowałem je u swojego adwokata, który zadbał o to, żeby otrzymał to adwokat Małgosi. I teraz, jestem w pociągu, i dzwoni adwokat Małgosi do mojego adwokata, i mówi, że Małgosia wycofuje zarzuty. Dawno nie dostałem tak niesmacznych, zaborczych i wynikających z pychy SMS-ów i nagle się okazuje, że moja przewrotność uratowała mi d*pę.  – wyjaśnił.

Wojewódzki napomknął również o początku ich konfliktu. Wszystko zaczęło się wtedy, gdy Radosław i Małgorzata pojawili się w Azji Express. W tym samym programie wystąpiła także Renata Kaczoruk – ówczesna partnerka Kuby. Dziennikarzowi nie spodobało się, jak została przez nich potraktowana:

Czułem się fatalnie jako mężczyzna, ale robiłem to w obronie swojej kobiety, która została bezceremonialnie zaatakowana przez nich w mediach, bo czuli, że mają większą przewagę, bo wtedy było ich pięć minut w TVN-ie.

Myślicie, że Rozenek odpowie? Całą rozmowę znajdziecie poniżej.


Małgorzata Rozenek odpowiedziała Kubie Wojewódzkiemu zdjęciem Johnny'ego Casha pokazującego środkowy palec

Małgorzata Rozenek odpowiedziała Kubie Wojewódzkiemu zdjęciem Johnny'ego Casha pokazującego środkowy palec

Małgorzata Rozenek promuje nową fundację

Małgorzata Rozenek promuje nową fundację

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Komentarze

 • Gość pisze:

  Proszę jaka Matka Polka z Małgoni, wszystko dla kasy i rozgłosu, ciekawe jak się dzieci dowiedzą jak mamusia się starała żeby wejść na salony! biedna!! Kuba jej nie chciał!!! 🤣 🤣 🤣 🤣 i miał rację też bym jej nie chciała wystarczy spojrzeć na jej wszczesniejsze zdięcia, paszkwil z końskimi zębami, małymi oczkami, okropna!!!!! BRAWO KUBA!!! w końcu wyszło szydło z worka!!!!

 • Gość teofil pisze:

  Nie szkoda mi tej kobiety.Takie,ktore daja wszystkim,po kolei zeby cos osiagnac,wczesniej czy pozniej,zle skoncza.Ten Jacek wiedzial jaka ona jest,to uciekl,a ten bramkarz wyszedl na glupka.Ale wstyd.

 • Gość pisze:

  Jaki wstyd…gonia…

 • obserwator niby gwiazd pisze:

  Widać że te Osoby nie mają żadnych problemów i stwarzają sobie je sami .Zenada

 • GośćJan pisze:

  Kiedy przestaniecie pisac o tej durnej babie przeciez to patologia

  • Julita pisze:

   Jaka patologia??? To Kuba zachowuje się jak chłystek, w dodatku niedowartościowany. Teraz rozumiem, dlaczego Renulka i Mucha chodzą mu przy nodze. One też wysyłały mu swoje pierwsze smsy.

 • Marunia pisze:

  Rozenek akurat etyki nie brakuje.Jest wspaniala matka trzech synow.Pracuje dla nich bardzo ciezko.Pan Wojewodzki co robi?

  • GośćJola pisze:

   Co jest ? Wpaniala matka ty chyba na głowę upadlas kiedy się nimi zajmuje? Lata po tych wystawkach w tych podrobachoszukuje wstawia te fotoshopy wulgarnie sie zachowuje chleje mam jeszcze ci pisac?

 • Gość pisze:

  Co wy pierd****ie. Co upublicznił? Oglądaliście w ogóle ten program? Powiedział tylko że nie przegrał sprawy z Rozenkową bo jak zaczeła go po sądach ciągać to przez adwokata przekazał jej adwokatowi „chamskie, wyuzdane” sms’y od niej i ta szybko wycofała sprawę. Powiedział też że nie bedzie upublicznał tych smsów bo nie ma takiej potrzeby i już sam fakt że użył ich w sądzie był dla niego niesmaczny…

 • Gość pisze:

  Prawdziwi mezczyzni tak sie nie zachowuja

 • Gość pisze:

  Małgorzta wychowuje dzieci? Prowadzi dom? Serio?? Ale, że tak sama ??? Uuuu

 • Gość pisze:

  Okropnie zachowali się w stosunku do młodej ślicznej Reni. Rozenek została odrzucona i tak się mściła. Wstretnie. Dziwię się Radkowi, że się w to wciagnął.

  • Pszczółka Maja pisze:

   Młoda śliczna Reni? Uroda rzecz gustu… Dla mnie to co teraz Kuba wyprawia to jest dziecinada. Skoro nie był zainteresowany flirtem z nią, to powinien był jej jednoznacznie odpisać i po sprawie. Dlaczego prywatne, wręcz intymne sprawy wywleka publicznie? I dlaczego akurat robi to teraz? Co z niego za mężczyzna?! Gosia nie jest żadną dziwą. Mogła się zwyczajnie w nim zauroczyć, miała do tego prawo, co w tym złego? A że jest wrednym chamem? Tego nie wiedziała, jak do niego pisała. Niestety nie da się cofnąć wysłanego smsa, ani czasu. Z ich dwoja to właśnie Kuba zachowuje się beznadziejnie.

 • Facet to świnia pisze:

  Może się nim zauroczyła przez 5 minut? Była wolna, on był wolny. To okrutne i podłe z jego strony, że jej prywatne smsy używa jako bron przeciwko niej do osiągnięcia swoich celów. Ale tacy właśnie są faceci – jak z piosenki Big Cyc.

 • Dorota pisze:

  OBRZYDLIWE. TO JEST MESZCZYZNA. TRAGEDIA. NIGDY NIE CHCIAŁABY MIEĆ TAKIEGO PRZYJACIELA, ZNAJOMEGO. DNO. TAK SIĘGNOŁ DNA.

 • Gość pisze:

  W koncu ktos Rozenek utarl nosa. Bravo Kuba

 • Gość pisze:

  Niech pokaze te smsy gadac to kazdy moze niech udowodni co boji sie czy o co chodzi ????

  • Gość pisze:

   Kuba zawsze zachowuje się niesmacznie ,nieetycznie i wulgarnie ,zazdrości jej ,że jest lepsza od niego

  • Gość pisze:

   Tej pani juz dziekujemy. Brawo Kuba

  • Gość pisze:

   Rozenek i etyka to dwa obce sobie byty. Wojewódzki przynajmniej nie owija w bawełnę. Nie ma czego zazdrościć Rozenek, bo wg wieści gminnych, całkiem dobrze sobie radzi ze swoimi projektami. Między Majdanem a Wojewódzkim jest 9 lat różnicy, z przewagą wiekową dla tego drugiego i moim zdaniem, to Majdan z tym swoim stuningowanym wyglądem jest taki trochę żałosny.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×