Małgorzata Rozenek odpowiada Kubie Wojewódzkiemu na atak w „DDTVN”. Cięta riposta gwiazdy pójdzie w pięty nie tylko jemu

Małorzata Rozenek, Kuba Wojewódzki

Małorzata Rozenek, Kuba Wojewódzki

Małgorzata Rozenek długo zwlekała z odpowiedzią na atak Wojewódzkiego w Dzień Dobry TVN. Teraz celnie zripostowała jego zaczepkę. Co powiedziała?

Małgorzata Rozenek jest jedną z najpopularniejszych gwiazd TVN. Na antenie zadebiutowała niespełna 10 lat temu w programie Perfekcyjna Pani Domu. W krótkim czasie udowodniła, że doskonale odnajduje się w roli prowadzącej, dzięki czemu świat show-biznesu stanął przed nią otworem. Mimo upływu lat telefony z kolejnymi propozycjami nie milkną. Gwiazda jednak z rozwagą decyduje, w który projekt się zaangażuje. Może to być podyktowane tym, że w międzyczasie rozwija swoje własne biznesy. Obecnie jest właścicielką firmy cateringowej oraz marki odzieżowej, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

Choć Rozenek nie może narzekać na brak zajęć, na pierwszym miejscu zawsze stawia rodzinę. Wspólnie z obecnym mężem, Radosławem Majdanem, wychowuje trzech synów: Stanisława i Tadeusza, którzy są owocami jej związku z Jackiem Rozenkiem oraz Henia, który jest ich wspólnym dzieckiem.

Małgorzata Rozenek odpowiedziała na atak Kuby Wojewódzkiego w Dzień Dobry TVN

Małgorzata skupia się przede wszystkim na swoim życiu, to też na próżno można szukać informacji o kolejnych skandalach z jej udziałem. Od czasu do czasu jednak zdarza jej się wdać w potyczkę słowną z kimś z branży. Nie od dziś wiadomo, że jest skonfliktowana z Kubą Wojewódzkim, który również odniósł w TVN wielki sukces.

Dziennikarz słynie z ciętego języka i bardzo chętnie krytykuje inne gwiazdy. Tak było w przypadku Perfekcyjnej Pani Domu, której oberwało się w Dzień Dobry TVN. Wojewódzki podczas rozmowy pokusił się o sformułowanie, że sprzedaje wszystko, łącznie z prywatnością swoich dzieci.

Dla mnie dziś Kasia Cichopek nie jest osobowością telewizyjną, tylko jest osobą w telewizji. Dla mnie Małgosia Rozenek nie jest najlepiej ubraną Polką, tylko najśmieszniej ubraną Polką, która jest zrozpaczona i zamienia swoje życie w „Truman Show”, bo sprzedaje wszystko, łącznie z prywatnością swoich dzieci – wyznał na antenie.

Małgosia długo nie wypowiadała się na ten temat, ale zrobiła to za nią osoba z jej otoczenia. W rozmowie z Pudelkiem przyznała, że słowa króla TVN-u nie wywarły na niej większego wrażenia.

Gosia niespecjalnie się tym przejęła. Zna swoją wartość. Ma gdzieś Kubę i jego zdanie. Jedną sprawę sądową o naruszenie dóbr osobistych już z nim wygrała — komentuje informator portalu.

Mimo że Małgosia była wielokrotnie proszona o komentarz w tej sprawie, sprytnie unikała odpowiedzi. Dopiero w premierowym odcinku podcastu Tak mamy!, zdradziła Martynie Wyrzykowskiej i Natalii Hołowni, jakie ma zdanie na ten temat.

Zapytana przez prowadzące o to, czy jej rodzinę zdenerwowała wypowiedź Kuby, wyznała, że nie interesuje jej nie tylko opinia Wojewódzkiego, ale także innych gwiazd:

Nic, co mówi Kuba albo inni moi koledzy i koleżanki z pracy, szczególnie Kuba, nie jest dla mnie w żaden sposób irytujące ani denerwujące.

W dalszej części rozmowy przyznała, że ojciec zawsze powtarzał jej, aby nie przejmowała się zdaniem innych.

W pewnym momencie musisz podjąć decyzję, kogo słuchasz, z czyją opinią się liczysz. Mój tata dał mi bardzo dobra radę, która niezwykle mi pomaga. Mówi: „Słuchaj tylko tych, którzy cię kochają. Kuba, obviously (z ang. oczywiście – przyp. red.), mnie nie kocha. Jak mi to w życiu dużo ułatwiło. Ile mi to wyprostowało dróg. Ile mi to dało energii, żeby pracować. Bo nie jestem w stanie przejmować się opinią kogoś… – powiedziała w podcaście Tak mamy!

Po tych słowach nie tylko Wojewódzki, ale i inni celebryci zastanowią się dwa razy, nim skrytykują Perfekcyjną Panią Domu.

Całą rozmowę Wyrzykowskiej i Hołowni z Rozenek możecie wysłuchać poniżej.


Małgorzata Rozenek - prezentacja najnowszej kolekcji biżuterii

Małgorzata Rozenek - prezentacja najnowszej kolekcji biżuterii

Małgorzata Rozenek zapowiada nowy projekt

Małgorzata Rozenek zapowiada nowy projekt

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×